Nesrin Cevadzade’nin yorumu hayranlarını güldürdü

Nesrin Cevadzade’nin yorumu hayranlarını güldürdü
Yasak Elma dizisinde sular durulmuyor. Herkes Şahika'nın öldüğünü düşünürken onu canlandıran Nesrin Cevdzade'den hayranlarını güldüren yorum geldi.

Son günlerde ismi sosyal medyadan eksik olmayan Nesrin Cavadzade'nin Yasak Elma ile ilgili yorum, hayranlarını hem sevindirdi hem güldürdü. Hayranları ünlü oyuncunun Yasak Elma dizisine devam edip etmeyeceği ve konuyla ilgili yaptığı yorumu merak ediyor.

Nesrin Cevadzade’nin yorumu hayranlarını güldürdü

FOX TV dizisi Yasak Elma çok konuşulan 97. bölümüyle yayınlandı. Başkan Hasan Ali'nin şalgam suyu ikram ettiği Şahika yere düştü. Öldü yorumları yapılan Şahika’nın halıya serili bedeni denize atıldı. Bunun üzerine sosyal medya adeta yıkıldı. Son zamanlarda yapımcı Fatih Aksoy ile aralarında sorun olan Nesrin Cevadzade’nin diziden kovulduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü. Bunun üzerine yakın arkadaşı Eda Ece bir paylaşım yaparak “yok öyle bir şey” diyerek Şahika karakterinin diziye devam edeceğini söyledi.

Şalgam suyuyla kimse ölmez

Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Nesrin Cavadzade'nin paylaştığı Fox Tv dizisi Yasak Elma'da 'Nesrin Cavadzade ayrılıyor mu?' sorusu bir süredir gizemini koruyor. Gözlerin çevrildiği Nesrin Cevadzade ise bir süre sessizliğini korudu. Başka bir dizide senaryo gereği seyirciye küfür ettiği gerekçesiyle yapımcısıyla arası açılan Nesrin Cavadzade'nin Yasak Elma’dan kovulduğu dillendirildi. Herkes Şahika karakterinin ölüp ölmediğini dolayısıyla onu canlandıran Nesrin Cevadzade'nin diziden ayrılıp ayrılmadığını merak etmeye başladı. Neyse ki ünlü oyuncu gerekli açıklamayı esprili bir dille cevapladı da hayranları rahat bir nefes aldı. İşte o paylaşım.

Hepinize teşekkür ediyorum

Neyse ki Yasak Elma’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve kuşkular cevap buldu. Adana ilimize mahsus şalgam içerek rahatsızlanan Şahika, öldüğü far edilerek halıya sarılmış, akabinde denize atılmıştı. Yasak Elma'nın yayınlanan final sahnesinde Şahika geri döndü. Bunun üzerine Nesrin Cavadzade'den güldüren Yasak Elma yorumu geldi. "Bu yılanı trend topic yaptığınız için teşekkür ediyorum. Ben de sizi seviyorum. Şahika şalgam içerek ölemezdi"

Yasak Elma son bölümde neler yaşandı?

Şahika en son başkan Hasan Ali’nin evine gider ve rahatsızlanarak yere yığılır. Panikleyen Hasan Ali adamlarına cesedi denize atmalarını ister. Ender ise vaziyetten şüphelenir ve Şahika’nın öldürüldüğünü söyleyerek Hasan Ali’yi suçlar. Artık tek amacı Hasan Ali’nin bir katil olduğunu ispat etmektir. Ancak Şahika ansızın çıkagelir.

09-02-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar