Nesrin Cevadzade'den Yıldız Tilbe'ye Kedi Desteği

Kedisinin tüylerine kına yakan ve istediği renge dönüştürmeye çalışan Yıldız Tilbe’ye Üç Kuruş’un başarılı oyuncusu Nesrin Cevadzade’den destek geldi.

Kalp Yarası oyuncusu Gökhan Alkan rol arkadaşlarını takipten çıkardı

Gün geçmiyor ki Gökhan Alkan, yeni bir iddia ile gündeme gelmesin. Gökhan Alkan dizisi bitince sosyal medya hesabından aynı dizide rol aldığı oyuncu arkadaşlarını takipten çıkardı

Nesrin Cavadzade ve Nursel Köse yeni dizilerini anlattı

Uraz Kaygılaroğlu ile Ekin Koç’un başrolde olduğu Üç Kuruş dizisi kadın oyuncularıyla da çok konuşulacak. Nesrin Cavadzade ve Nursel Köse dizideki karakterlerini anlattı

Nesrin Cavadzade'den annelik itirafı

Nişanlısı Gökhan Alkan’la evlilik aşamasına gelen ve düğün için gün sayan ünlü oyuncu çoğu ünlü insanın aksine çok çocuk sahibi olmak istemesiyle farkını ortaya koyuyor.

Yasak Elma dizisi transfere doymuyor

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği; Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu'un başrollerini paylaştığı Yasak Elma'da flaş bir gelişme oldu

Yasak Elma’dan ayrılacağı iddia edilen Nesrin Cavadzade’den açıklama

Tartışmaların ismi Nesrin Cavadzade, Yasak Elma dizisinden ayrıldığı yönündeki iddiaları doğruladı . Ünlü oyuncu yeni projeleri için ne dedi?

Yasak Elma'da flaş değişiklik

Şevval Şam, Nesrin Cavadzade, Eda Ece’nin oynadığı Yasak Elma dalya demeye hazırlanıyor. 100. Bölümü yayınlanacak Yasak Elma’nın senaryosunda zorunlu bir değişikliğe gidildi.

Nesrin Cevadzade’nin yorumu hayranlarını güldürdü

Yasak Elma dizisinde sular durulmuyor. Herkes Şahika'nın öldüğünü düşünürken onu canlandıran Nesrin Cevdzade'den hayranlarını güldüren yorum geldi.

Eda Ece’den Cevadzade’nin Yasak Elma’dan ayrılışına net cevap

Ünlü yıldız Eda Ece, Yasak Elma’da Şahika karakterini canlandıran Nesrin Cevadzade'nin diziden ayrılacağı yönündeki soruya noktayı koydu.

Yasak Elma 85. bölüm izle!

Ekranların en entrikalı dizisi Yasak Elma'da bomba bir bölüm izleyiciyi bekliyor. Yasak Elma yeni bölüm dizinin kaderini belirleyecek sahnelerle geliyor. Yasak Elma 85. bölüm izle!