Nomen Dizisinde Halit Ergenç’in Annesini Kim Canlandıracak?

Nomen Dizisinde Halit Ergenç’in Annesini Kim Canlandıracak?
Disney Plus’ta yayınlanacak olan ve yakında çekimlere başlayacak Nomen dizisinde usta oyuncu Halit Ergenç’in annesine hayat verecek isim belli oldu.

14 Haziran itibariyle Türkiye’de yayına başlayan dünyanın en büyük internet yayın platformlarından biri olan Disney Plus ilk yerli içerik olarak da Kaçış’ı seyirciyle buluşturdu. Disney Plus bu sene içerisinde başka yerli içerikleri de seyircinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Birbirinden ünlü pek çok isimle içerik ve marka yüzü anlaşması imzalayan platformun en büyük imzalarından birisi de ünlü oyuncu Halit Ergenç olmuştu. Bugüne kadar birbirinden üst düzey pek çok yapımda rol alan başarılı oyuncuyla içerik anlaşması imzalayan Disney Plus, Medyapım tarafından hazırlıkları süren Nomen dizisinde ünlü oyuncuyla seyirciyi buluşturacak. Medyapım tarafından Disney Plus için çekilecek dizinin konusu oldukça ilginç ve kadrosunda da ünlü isimler yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna son olarak Halit Ergenç’in annesi olarak usta oyuncu Deniz Türkali dahil oldu.

Nomen Dizisi Oyuncuları Kimler?

Medyapım tarafından hazırlanan ve Türkiye pazarında yayına başlayan internet yayın platformu Disney Plus bu sektörde kendisine güçlü bir yer bulabilmek için pek çok ünlü isimle içerik anlaşması imzaladı. Bu isimlerden biri olan Halit Ergenç Nomen dizisinde rol alacak. Babil dizisinin ardından ilk kez bir dizide rol alacak olan Halit Ergenç’in rol alacağı Nomen oldukça sıra dışı bir konuya sahip. Eşi komada olan bir adamın yaptığı buluş ve sonrasında yaşanan olayların anlatıldığı Nomen dizisinde Halit Ergenç’e, Songül Öden, Melis Sezen ve son olarak da diziye dahil olan Deniz Türkali eşlik edecek. Zafer Külünk tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda ise Özer Feyzioğlu oturacak.

Deniz Türkali Kimdir?

Bugüne kadar birbirinden başarılı yapımlarda yer alan Deniz Türkali 15 Kasım 1944 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ünlü isim oyunculuğun yanında şarkıcılığı ile de oldukça ünlüdür. Bugüne kadar pek çok yapımda yer alan deniz Türkali’nin rol aldığı yapımlar arasında

-          Kaderimin Yazıldığı Gün

-          Galip Derviş

-          Fatmagül’ün Suçu Ne

-          Dudaktan kalbe

-          Düşler ve Gerçekler

-          Çemberimde Gül Oya

-          Hürrem Sultan

-          Eylül Fırtınası

-          Tatlı Betüş

-          Gece, Melek ve Bizim Çocuklar

-          Seni Kalbime Gömdüm

-          İbo ile Güllüşah bulunmaktadır.

02-07-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar