Öykü Çelik: Survivor’da Beni Çıtır Çıtır Yiyebilirler!

Öykü Çelik: Survivor’da Beni Çıtır Çıtır Yiyebilirler!
Son zamanların magazin basınının en gözde isimlerinden olan ve yaptığı açıklamalarla gündem olmayı başaran Öykü Çelik katılacağı Survivor’la ilgili konuştu!

Son zamanlarda magazin basınında ve sosyal medyada sıkça yer alan genç oyunculardan Öykü Çelik yeniden magazin basınında yer aldı. Yaptı çarpıcı açıklamalarla yeniden gündem olan genç oyuncu Survivor’a gideceği günleri beklerken hem kendi hayatıyla hem de katılacağı survivor’la ilgili açıklamalarda bulundu. Genç oyuncu son zamanlarda magazin basınında yer alan açıklamalarına da açıklık getirirken özellikle Survivor ile ilgili yaptığı açıklama ve açık sözlülük dikkat çekti. Öykü Çelik YouTube üzerinden katıldığı bir programda birbirinden ilginç açıklamalar yaptı. Öykü Çelik sorulan sorulara açık yüreklilikle cevaplar verdi. İşte ünlü ve genç oyuncunun birbirinden ilginç açıklamaları!

Saçma Sapan Davrandım!

Öykü Çelik son zamanlarda sosyal medyada sıkça yer alan isimlerden biri. Özellikle yaptığı açıklamalarla ilgili gündeme gelirken geçtiğimiz günlerde bir partide maskesiz görünmesiyle ilgilide açıklamalar yaptı. Öykü Çelik açıklamalarında “iki olay yaşadım üst üste. İlkinde olmamam gereken bir yerdeydim. Covid Parti denilen… Parti çıkışı çok kötü bir algı oldu. Magazinciler oradaydı, partideki herkes gitti beni orada tuttular çıkacağım diyorum çıkma diyorlar. Dışarıdan sesler geliyor, büyük bir baskı altında kaldım. Oradan çıkmam da problem değil, suç ve ceza. Toplu alanda olduğum için sonuçta bir suç işlemiş bulunuyorum, çıkarken bu mahcubiyetten dolayı panikleyip saçma sapan davrandım. Montumun altına saklandım. O olaydan dolayı bir linç yedim. Bu durumu toparlamak için gittiğim programda daha büyük bir gaf yaptım. Hayatımda hiç böyle bir şey yaşamadım. Benim Isntagram yorumlarım hep açıktır, kötü bir şey olduğunda müdahale edebileyim diye… 20 saat boyunca telefonum bir saniye durmadı, çok fazla hakaret geldi” ifadelerini kullandı.

Beni Çıtır Çıtır Yiyebilirler!

Genç oyuncu Öykü Çelik son yılların en popüler programlarından biri olan Survivor 2021’e katılacak olmasından dolayı da son zamanlarda gündemde. Çelik açıklamalarına devam ederken “şimdi değişik bir şey denemeye karar verdim. Ben zaten oyuncuyum. Öykü Çelik’im. İnsanlar bana hep şunu söyledi; Survivor’a gidiyorsun ama sen oyuncusun. Evet oyuncuyum ama bu Survivor’a gitmek istememi değiştirmez. O kadar çok kişi var ki bizim sektörde Survivor’a gitmek isteyen. Sanırın en cesaretlilerinden biri ben olacağım. Ben hiçbir zaman işin sonunu hedef koyan birisi olmadım. Bir yanlış olur, ben o yarışı kazanmayı hedeflerim. Sonraki yarışı kazanmayı hedeflerim. Böyle böyle gittiğimde sonlara doğru gideceğime inanıyorum yarışmada. Ama birinci olabilirim lafı çok iddialı bir şey çünkü ekipte inanılmaz güçlü insanlar var. Yani beni çıtır çıtır yiyebilirler” ifadelerini kullandı. Yakın zamanda ekrana gelmesi beklenen Survivor 2021’in merak edilen yarışmacılarından biri olacak Öykü Çelik’in performansı şimdiden merak edilmeye başlandı.

25-12-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar