Ünlü İsim Öykü Çelik Hangi Diziyle Ekranlara Dönüyor

Dizilerin sevilen ve aranılan oyuncularından olan ve son olarak Survivor 2021’de yer alan güzel oyuncu Öykü Çelik yeniden ekranlara dönüyor.

Öykü Çelik ile İsmail Berhan çiftinden kötü haber!

Öykü Çelik ile İsmail Berhan çiftinden kötü haber! Öykü Çelik sevgilisinden ayrıldı mı? Öykü Çelik'in tektaşı. Öykü Çelik kimdir?

Öykü Çelik evleniyor

Favori gösterildiği Survivor 2021'in 12. haftasında elenme şokunu yaşayan öykü Çelik, hayranlarını sevindiren o güzel haberi paylaştı. Öykü Çelik kiminle evleniyor?

Survivor 2021’de Hangi Yarışmacı Ne Kadar Kazanıyor?

Survivor 2021 hızlı başladı. Peki Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programında yarışmacılar ne kadar kazanıyor? İşte yarışmacıların aldıkları ücretler!

Survivor 2021 Ünlüler Yarışmacısı Öykü Çelik Kimdir?

Survivor 2021 büyük yarışmalar, kavgalar ve adanın kendine has olaylarıyla başlıyor. Peki Survivor 2021 yarışmacısı gündemin en çok konuşulanı Survivor Öykü Çelik kim?

Öykü Çelik: Survivor’da Beni Çıtır Çıtır Yiyebilirler!

Son zamanların magazin basınının en gözde isimlerinden olan ve yaptığı açıklamalarla gündem olmayı başaran Öykü Çelik katılacağı Survivor’la ilgili konuştu!

Survivor ne zaman başlıyor? Survivor yayın tarihi açıklandı!

Merakla beklenen fenomen yarışma programı Survivor için geri sayım başladı. Reyting rekorları kıran Survivor yeni sezon tarihi açıklandı. Survivor ne zaman başlıyor?

Öykü Çelik’ten Olay Açıklamalar

Son günlerin olay ismi ünlü oyuncu Öykü Çelik’ten yine çok konuşulacak açıklamalar geldi. Ünü oyuncu mini etek giyen kızlarla benim kültürüm bir değil açıklamasını yaptı.

150 kişilik ev partisine polis baskını! Aralarında ünlü isimler de var!

Corona nedeniyle kalabalık olarak bir araya gelemiyoruz. Ancak Parti tutkunları uslanmıyor ve pandemi kurallarını umursamıyor. Caner Karaloğlu babasının villasında parti verdi.