Payitaht Abdülhamid 130.Bölüm İzle

Payitaht Abdülhamid 130.Bölüm İzle
Sadrazam Paşa’nın Manyas’ı kaçırması işleri bir kez daha arapsaçına döndürür. Unutulmaya yüz tutan ‘Mason Paşa kim?’ tartışması yeniden alevlenir.

Tarihi dizileriyle ön plana çıkan TRT1’in Cuma akşamlarına damga vuran dizisi Payitaht Abdülhamid 130. Bölümünde yine bol aksiyon ve dram, izleyiciyi ekran başına kilitliyor. 6 asır süren muhteşem Osmanlı Devleti’nin sancılı yıllarını çarpıcı şekilde dile getiren Payitaht Abdülhamit 130. Yeni bölümünde Sadrazam Paşa’nın Manyası’ı kaçırması Mason Paşa konusunu tekrar gündeme getirir. Mason Paşa ile hareket eden Hechler’in yeni planı ne? Saraydaki haremi değiştiren Saliha, Naime ile girdiği iktidar mücadelesini kazanabilecek mi? Saliha’nın verdiği davete gelen gizemli misafirin yer aldığı Payitaht Abdülhamit 130.soneni bölüme buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi detaylar

Payitaht Abdülhamid 130.Bölüm İzle

Es Film’in yapımcılığında 1 ekranlarında Cuma akşamı yayınlanan payitaht Abdülhamit dizisinde Bülent İnal, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Vildan Atasever ve İsmail Hakkı gibi usta oyuncular görev yapıyor. Osmanlı’nın ve son padişahlardan 2. Abdülhamid’in zor yıllarını anlatan Payitaht Abdülhamit 130. yeni Bölümünde Sadrazam Paşa’nın Manyas’ı kaçırması işleri bir kez daha arapsaçına döndürür. Unutulmaya yüz tutan ‘Mason Paşa kim?’ tartışması yeniden alevlenir. Manyas’ın derin planını dikkatle takip eden ve onun kaçırılmasına göz yuman Abdülhamid, Mason Paşa ile hareket eden Hechler’in yeni planını deşifre edebilecek mi?

Eşref Aziz, intikam peşinde!

Konağına giden Mahmut Paşa’nın karşılaştığı büyük sürprizin yer aldığı Payitaht Abdülhamit 130. Son bölümde Eşref Aziz, Karekin’i takibe devam etmektedir. Saliha’nın saraya yerleşmesiyle rahatsız olan Naime, onu göndermenin bir yolunu aramaktadır. Aliye ikili oynamayı sürdürmektedir. Bir taraftan Naime’ye dost görünen Aliye diğer yandan onun kuyusunu kazmaktadır. Saraya yerleşip haremi yeniden düzene sokmaya çalışan Saliha’nın verdiği davete gelen misafir herkesi şaşırtırken Tahsin Paşa, mason Paşa ile ilgili gerçekleri öğrenebilecek mi? Heyecan, dram ve aksiyonun hiç kesilmediği Payitaht Abdülhamid 130. Son bölüm 18 Aralık Cuma akşamı saat 20.00’de TRT1’de. Keyifli seyirler.

Payitaht son bölümde neler yaşandı?

Mason paşayı bir an önce bulmak için mücadele eden Abdülhamid yeni bir planı devreye sokar. Manyas’ı zindana atarak takibe başlar. Çünkü Mason paşaya ulaşmak için gizli bir el devreye girecek ve Manyas’ı zindandan kaçıracaktır. Planında başarılı olan Abdülhamid, Manyas’ı Sadrazam Paşa’nın kaçırması karşısında şok olur. Bu arada Asaf’ın ölümüyle sarsılan Eşref Aziz ve ekibi Karekin’in peşine düşer. Karekin’den intikam almak ortalığı yakıp yıkan Eşref Aziz, Karekin’i bulmakta kararlıdır.

18-12-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar