Prestij Meselesi Filmi yeniden vizyonda

Prestij Meselesi Filmi yeniden vizyonda
Sinema sektörünün bu sezon ki en çok merak edilen ve en çok masraf yapılan filmi Prestij Meselesi deprem sebebiyle verdiği aradan sonra yeniden vizyona giriyor.

Bu sezonun en çok merak edilen sinema filmlerinden biri olan Prestij Meselesi filmi Mahsun Kırmızıgül tarafından büyük emek ve çaba sonunda hazırlanmıştı. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı film sinemaseverler tarafından büyük heyecanla beklenmiş ve filmin hazırlıklarının ardından yüzlerce salonda aynı anda 3 Şubat tarihinde vizyona girerek seyirciyle buluşmuştu. Sinemaseverlerin büyük rağbet gösterdiği film tamda Kahraman Maraş merkezli yaşanan iki büyük depreme denk gelmiş ve tüm ülke büyük bir yıkım ve acı içindeyken filmin yapımcıları radikal bir karar alarak vizyonda olan filmlerini vizyondan çekme kararı almışlardı. Mahsun Kırmızgül’ün bu radikal kararı o günlerde herkes tarafından olumlu olarak karşılanmıştı. Oldukça iyi bir seyredilme oranı yakalamış filmin vizyondan çekilme kararı filmin seyircisinin merakını ilerleyen zamanlara bırakmasına sebep olmuştu. Sonunda o gün geldi ve Prestij Meselesi filmi yeniden vizyona dönmeye karar verdi.

2 Haziran’da yeniden vizyonda

Mahsun Kırmızgül tarafından senaryosu yazılan ve yönetilen Prestij Meselesi filmi yeniden vizyona dönüyor. Kahraman Maraş depremleri sebebiyle vizyondan çekilen ve beklemeye alınan film aradan geçen zamanın ardından filmin yapımcıları tarafından yeniden sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. Sezonun en çok merak edilen filminin yeniden vizyona gireceği sektörde heyecanla karşılanırken filme gitmek isteyen sinemaseverler de şimdiden planlarını yapmaya başladı. Bir dönem müzik sektörüne yön veren Prestij Müzik’in hikayesini anlatan ve kadrosunda birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı Prestij Meselesi Filmi 2.kez 2Haziran tarihinde vizyondaki yerini alıyor.

Prestij Meselesi

Mahsun Kırmızıgül tarafından yazılan ve yönetilen ve kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Prestij Meselesi filmi 2 Haziran’da yeniden vizyona giriyor. Yaşanan deprem sebebiyle vizyondan çekilen filmin yeniden vizyona girecek olması heyecanla karşılandı. Filmin yapımcısı ve yönetmeni Mahsun Kırmızıgül’ün uzun süre deprem bölgesinde kalarak depremzedelere yardım ettiği günlerin ardından filmin yapımcıları depremin üzerinden uzun zaman geçmesiyle filmin durumunu yenden gözden geçirdi. Sonunda filmi seyretmek isteyenlerin heyecanla beklemeye başladığı filmin yeniden vizyona dönmesine karar verildi. Merakla beklenen filmin oyuncu kadrosunda, Engin Hepileri, Eser Yenenler, Aslıhan Güner, Mahmut Kırmızıgül, Onur Gözeten, Ali Erkin Acır, Biran Damla Yılmaz, Şebnem Bozoklu, Melisa Döngel ve Ece Yaşar gibi isimler yer alıyor. Prestij Meselesi 2 Haziran’da sinemaseverlerle buluşuyor.

15-05-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar