Ramo dizisine yeni bir isim dahil oldu

Ramo dizisine yeni bir isim dahil oldu
Ekranların sevilen dizilerinden bir olan Ramo'nun oyuncu kadrosu genişliyor. Olgun Şimşek'in ayrıldığı Ramo'ya yeni bir karakter geliyor. Ramo dizisine yeni isim!

Ramo dizisinde geçen hafta Olgun Şimşek'in ayrılığı çok konuşulmuştu. Bir süredir oyuncu değişiklikleri ile gündeme gelen Ramo kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Show Tv'nin sevilen dizisi Ramo'da yeni bir karakterle yer alacak ünlü oyuncu heyecan oluşturdu. Olgun Şimşek'in vedasıyla Ramo hayranları üzüntü yaşasa da flaş bir hamle yapıldı. Ramo'ya Cabbar karakteriyle yeni bir oyuncu katılıyor.

Ramo'da ayrılıkların ardından güzel haber

Show Tv'de cuma akşamalarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Ramo oyuncu kadrosunda yaşanan değişikliklerle de sık sık gündeme geliyor. Ramo'dan önce Yavuz Bey karakterini canlandıran Yiğit Özşener ayrılmıştı. Dizinin ana karakterlerinden olan Yiğit Özşener'in ayrılığı henüz tazeyken bir ayrılık haberi de Olgun Şimşek'ten gelmişti. Ramo'da Cihangir karakterini canlandıran Olgun Şimşek de geçen hafta diziye veda etti. Ramo'dan son dönemde ayrılan isimler arasında Pelin Körmükçü de vardı. Ramo'da yaşanan bu vedaların ardından sevindiren bir haber  geldi. Ramo kadrosuna Cabbar karakteriyle Barış Kışlak dahil oldu.

Ramo kadrosuna kim dahil oldu?

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrolde olduğu sevilen dizi Ramo, yeni bir karakterle seyirci karşısına çıkacak. Ramo'dan Cihangir'in vedasının ardından yeni bir hamle geldi. Cuma akşamlarının fenomen dizisi Ramo'ya Barış Kışlak dahil oldu. Barış Kışlak Ramo'nun ana castına dahil olan isimlerden biri oldu. BKM tarafından projelendirilen Ramo ünlü yönetmen M. Çağatay Tosun tarafından çekiliyor. İlk sezona Adana'da başlayan Ramo daha sonra setini İstanbul'a taşımıştı. İkinci sezona da oyuncu değişiklikleriyle başlayan Ramo'da değişim sürüyor. Sevilen dizi Ramo yeni karakter Cabbar'la seyirci karşısına çıkacak.

Barış Kışlak kimdir?

Ramo dizisinde Cabbar karakterini canlandıracak Barış Kışlak, 1 Ocak 1983 ABD doğumlu. Aslen Konyalı olan Kışlak, Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde oyunculuk dersleri aldı. Barış Kışlak oyunculuk ve yönetmenlik dersleri almaya devam ederken aynı zamanda birçok projede yer almaya başladı. Benim İçin Üzülme ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde ilk oyunculuk deneyimlerini yaşayan Kışlak, 2019 yılında TRT 1'de yayınlanan Vuslat dizisinde yer almıştı.

20-01-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar