Ramo 40. bölüm izle (Final)

Ramo 40. bölüm izle (Final)
Ramo 40. bölüm izle! Show TV'de yayınlanan Ramo 16 Nisan Cuma akşamı final bölümüyle ekrana geldi. Ramo'nun son bölümünde neler oldu? İşte ayrıntılar!

Show TV ekranında izleyiciyle buluşan Ramo dizisi 16 Nisan Cuma akşamı yayınlanan 40. bölümüyle ekranlara veda etti. Başrollerini Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in paylaştığı sevilen dizinin son bölümünde neler oldu? Ramo, Şerif'in elinden kurtulup ailesine kavuşabildi mi? Ramo final bölümünü izleyemeyenler veya tekrar izlemek isteyen izleyiciler Ramo 40. bölüm izle araması yaparak yeni bölüme ulaşmaya çalışıyor. Ramo son bölümü tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilir, yeni bölüm detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

ramo son bölüm izle

RAMO 40. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Şerif'in tuzağın düşen Ramo kurtulmak için yol ararken yardımına Hasan yetişir. Hasan'ın yardımıyla Şerif'in elinden kurtulan Ramo soluğu sevdiklerinin yanında alır. Ailesinini hayatta olduğundan emin olan Ramo, yaşadıklarının intikamını almak için hemen harekete geçer ve üç büyük patrona resmen savaş ilan eder.

Ramo'yu Şerif'İn elinden kurtaran Hasan sonunda Afet'le arasını düzeltmeyi başarır. Tüm bunlar yaşanırken Doğu aldığı kötü haberle kendisini yeni bir çıkmazın içinde bulur. Üç büyük patrona savaş açan Ramo'nun başı büyük beladadır. Sibel, Ramo'yu dizginlemek için elinden geleni yapsa da başarılı olamayacaktır.

RAMO 39. BÖLÜMÜNDE YAŞANANLAR

Şerif, Ramo'yu tuzağa düşürmüştür ve Ramo'dan hiçbir haber alınamamaktadır. Hasan da bu kötü haberi Sibel ve ailesine haber verir. Fazlasıyla zor bir haber alan aile karış karış Ramo'yu arar. Sibel, sevdiğini bulabilmek için hemen harekete geçerken Hasan da Doğu'nun peşinden geçer. Silahtar ise Doğu'yu yakalarken öldürmek üzeredir. Kaptan, Ramo'yu cezalandırmak için flaş bir adım atar.

RAMO 40. FİNAL BÖLÜMÜ İZLE

16 Nisan Cuma akşamı saat 20:00'de Show TV'de yeni bölümüyle yayınlanan Ramo izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Ramo 40. bölüm izle ve son bölüm izle araması yaparak yeni bölüme ulaşmaya çalışan izleyiciler ilgili bölüme Show TV'nin resmi internet sitesi ''https://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/ramo/2665' adresinden ve kanalın resmi YouTube adresinden ulaşabilirler.

Ramo final bölümüyle 16 Nisan Cuma akşamı Show TV'de ekranlara veda etti.

16-04-2021
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler