Reyting Sonuçları: 17 Ocak 2022 Pazartesi

Reyting Sonuçları: 17 Ocak 2022 Pazartesi
Reyting sonuçları belli oldu. 17 Ocak 2022 Pazartesi günü yayınlanan dizi ve programlar reyting listelerinde günü hangi sırada tamamladı?

Televizyon İzleme Araştırma Komitesi'nin (TİAK) ölçümlediği reyting sonuçları belli oldu. Yeni yıl arasının ve yenilenen reklam sözleşmelerinin ardından diziler 17 Ocak 2022 Pazartesi günü verilen 2-3 haftalık aranın ardından tekrar yeni bölümleriyle ekrana geldi.

Dün TRT1'de Alparsalan: Büyük Selçuklu 9. yeni bölümüyle, Atv'de Kalp Yarası 27. yeni bölümüyle, Show TV'de Üç Kuruş 10. yeni bölümüyle ve Fox'ta Yasak Elma dizisi 127. yeni bölümüyle prime time'da yayınlanan diziler oldu. Survivor All Star'ın da yeni bölümüyle ekrana geldiği Pazartesi reyting sonuçlarında hangi dizi veya program ne kadar izlendi? İşte dünün reytingleri.

17 OCAK PAZARTESİ TOTAL İZLEYİCİ GRUBU İLK 10

Total izleyici grubunda dün en çok izlenen yapım TRT 1'de yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi oldu. Fox'ta ekrana gelen Yasak Elma günü ikinci sırada tamamlarken, Survivor All Star ise listenin dördüncü sırasında kendine yer buldu. Günün diğer dizileri Üç Kuruş yedinci, Kalp Yarası ise onuncu sırada yer alan yapımlaro oldu.

1 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
2 YASAK ELMA FOX
3 ESRA EROL'DA ATV
4 SURVIVOR ALL STAR TV8
5 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 UC KURUS SHOW TV
8 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU (OZET) TRT 1
9 YASAK ELMA (OZET) FOX
10 KALP YARASI ATV

 17 OCAK PAZARTESİ AB İZLEYİCİ GRUBU İLK 10

AB izleyici grubunda da zirvenin sahibi değişmedi. Alparslan Büyük Selçuklu grubun en çok izleneni olarak listenin birinci sırasında yer aldı. Total'de Yasak Elma'nın altında kalan Survivor All Star ise listenin ikinci sırasında yer aldı. Yasak Elma dördüncü sırada, Üç Kuruş altıncı sırada günün diğer dizisi Kalp Yarası ise AB izleyici grubunda ilk 10'da kendine yer bulamadı.

1 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
2 SURVIVOR ALL STAR TV8
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 YASAK ELMA FOX
5 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU (OZET) TRT 1
6 UC KURUS SHOW TV
7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
8 YASAK ELMA (OZET) FOX
9 ESRA EROL'DA ATV
10 SHOW ANA HABER SHOW TV

 17 OCAK PAZARTESİ ABC1 İZLEYİCİ GRUBU İLK 10

ABC1 izleyici grubunda da zirvenin adı değişmedi. Böylece Alparslan Büyük Selçuklu dizisi dün tüm izleyici gruplarında günü birinci sırada tamamlayan ve en çok izlenen yapım oldu. ABC1'de Survivor All Star ikinci, Yasak Elma dördüncü, Üç Kuruş dizisi ise sekizinci sırada yer aldı. Kalp Yarası ABC1'de de ilk 10'da yer alamadı.c

1 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
2 SURVIVOR ALL STAR TV8
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 YASAK ELMA FOX
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 ESRA EROL'DA ATV
7 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU (OZET) TRT 1
8 UC KURUS SHOW TV
9 YASAK ELMA (OZET) FOX
10 ATV ANA HABER ATV

DUYURU: Televizyon İzleme Araştırma Komitesi'nin (TİAK) ölçümlediği 19 Aralık Pazar reyting sonuçlarının detaylarını açıklamak yasak olduğu için sadece ilk 10 listeyi paylaşabilmekteyiz.

 

18-01-2022
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar