Sadakatsiz Dizisi Geceye Damgasını Vurdu!

Sadakatsiz Dizisi Geceye Damgasını Vurdu!
Kanal D ekranlarında yayınlanan ve sezona yeni başlayan Sadakatsiz dizisi şu sıralar herkesin dilinde. Dizi son bölümüyle adeta fırtınalar estirdi.

Son haftalarda dizi izleyicileri tam anlamıyla ikiye bölünmüş durumda. Sosyal medya, tartışma programları, magazin programları ve hemen hemen her sokak başında, dost muhabbetlerinde konuşuluyor bu konu. Herkes kendince tarafını seçmiş ve kendi doğrusunu yaşıyor ve savunuyor. Sadakatsiz dizisinden bahsediyoruz. Son haftalarda adeta fırtınalar estiren ve herkesin taraf olduğu ve herkesin söyleyecek bir sözü olduğu dizi de dün akşam adeta yer yerinden oynadı. Doktor bir kadının işadamı bir eşi tarafından kendisinden daha küçük biriyle aldatılmasının hikayesinin ele alındığı dizide dün akşam kartlar herkes tarafından açık oynandı. Asya karakteriyle aldatılan bir eşi ve aynı zamanda intikam için aldatan bir eşi canlandıran Cansu Dere ile kendisinden küçük biriyle ilişki yaşayan ve ondan bir çocuğu olacak olan aldatan ve aynı zamanda intikam alınmak için aldatılan karakter Volkan’ı canlandıran Caner Cindoruk’un rol aldığı dizide dün akşam herkes eteğimde ne varsa döktü. Özellikle dizinin final bölümündeki yemek masası sahnesi tam anlamıyla fırtınalar estirdi ve sosyal medyayaı ikiye böldü.

Sadakatsiz Fırtına Gibi!

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve sezonun en dikkat çekici yapımlarından biri olan Sadakatsiz dün akşama damga vurdu. Sadece dün akşama değil aynı zamanda bugüne de damga urdu. Dizi sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında ilk sıralarda yer alırken estirdiği fırtınalar hala etkisini koruyor. Aldatan ve aldatılanın karıştığı Sadakatsiz dizisinde dün gece Asya karakteri aldatan eşiyle kendisinin aldatıldığı gem. Kız ve ailesinin birlikte olduğu yemek masasında her şeyi herkesin yüzüne açık açık söyledi. Asya kocası Volkan’ın genç sevgilisi Derin ve ailesine her şeyi bilediğini söyledi. Asya kocasının kendisini Derin’le aldattığını yemek masasında Derin’in ve ailesinin yüzüne söylerken kocası Volkan’a da söyledi. Bütün bunların ardından yemek masasında soğuk rüzgarlar eti. Aynı rüzgarlar sosyal medyada esti ve kullanıcılar ikiye bölündü. Kimi Asya’yı haklı bulurken kimi aldatıldığı gerekçesiyle intikam almak için aldattığı için haksız buldu. Ve bütün bunlar da dinecek gibi görünmüyor.

Bundan sonra Neler Olacak?

Dizide her şeyin açık açık konuşuldu ve anlatıldığı bölüm sonunda Asya ve Volkan ayrılmaya karar verdi. Bundan sonra her ikisi de oğulları ali’nin velayetini almak için uğraşacaklar. Bu arada Derin Volkan’dan olan bebeğini dünyaya getirmek için karar verirken ailesiyle durumu ne olacak ve Volkan’la ilişkisi nasıl şekillenecek şimdilik bilinmiyor. Ancak bilinen bir şey varsa oda Sadakatsiz’in daha çok konuşulacağı.

12-11-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar