Kiracı dizisinin de adı değişti

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu Kiracı dizisi Fox tv’nin yaz dizisi olarak ekrana gelecek. Nermin Yıldırım’ın kaleme aldığı Fox Tv dizisi Kiracı'nın adı değişti

Kiracı Dizisinin Erkek Başrol Oyuncusu Belli Oldu

Fox Tv için hazırlıkları süren Kiracı’nın kadın başrol oyuncusu Dilan Çiçek Deniz’in ardından erkek başrol oyuncusu da belli oldu. Dizide Serkay Tütüncü başrol olarak yer alacak.

Özge Gürel'in Rol Aldığı Hayaller ve Hayatlar Yayın Tarihi Belli Oldu

Hayaller ve Hayatlar dizisinin yayın tarihi belli oldu. Özge Gürel'in başrolde yer aldığı, hayranlarının merakla beklediği dizinin seyircisiyle buluşmasına çok az bir süre kaldı.

Melisa Aslı Pamuk ve Aybüke Pusat aynı projede

Ekranın iki sevilen ismi Melisa Aslı Pamuk ve Aybüke Pusat aynı projede buluştu. Serkay Tütüncü'nün de olduğu yeni dizinin çekimleri yakında başlayacak.

İki eski Survivorcu birbirine girdi

Bütün Türkiye Survivor 2021 Şampiyonuna odaklanmışken eski Survivorcu Serkay Tütüncü'nün fitilini ateşlediği tartışma büyük tepkiye yol açtı.

Masumiyet Dizisi Oyuncularından Sürpriz Aşk

Masumiyet dizisinde senaryo gereği sorunlu bir aşk yaşayan oyuncular Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan Bodrum’da el ele görüntülendi.

Bay Yanlış kadrosuna dört yeni isim katıldı!

Can Yaman ve Özge Özgürel'in başrollerinde olduğu merakla beklenen Bay Yanlış dizisine yeni oyuncular katıldı. İşte, Bay Yanlış kadrosuna dahil olan dört yeni oyuncu!

Afilli Aşk dizisi Sertaç (Serkay Tütüncü) kimdir?

Survivor programıyla birlikte tanınırlık kazanan Serkay Tütüncü, Afilli Aşk dizisinde rol alacak. Serkay Tütüncü kimdir?