Savaşçı 84. Bölüm İzle!

Savaşçı 84. Bölüm İzle!
Yazar: Emir Mete
Tarih: 2019-12-01
Savaşçı Dizisi 84. Bölüm İzle; 1 Aralık Pazar akşamı 84. Bölümüyle ekrana gelen Savaşçı dizisinin 84. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Savaşçı Dizisi 84. Bölüm izle; Başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli ve Sarp Levendoğlu’nun rol aldığı Savaşçı Dizisi 1 Aralık Pazar saat 20.00’da Fox Tv’de ekrana geliyor. Başladığı günden itibaren Pazar akşamlarının değişmez dizisi olan savaşçı dördüncü sezonunda ve hala seyirci tarafından ilgiyle seyrediliyor. Terörle mücadele eden özel kuvvetlere bağlı Kılıç timinin hikayesinin ele alındığı savaşçı reytingiyle de hem yapım şirketini hem Fox Tv’yi memnun ediyor. Pazar akşamlarının değişmez dizisi haline gelen Savaşçı’nın son bölümünü tek parça izlemek için detaylar haberimizde.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM TEK PARÇA FUL İZLE!

Fox Tv’de dört sezondur başarıyla ekrana gelen ve Pazar günlerinin değişmez dizisi olan Savaşçı 84. Bölümüyle ekrana geldi. Dizinin bu sezon hikayesine katılan Markos’la Kılıç timinin arasında yaşanan amansız mücadeleyi ve Kılıç Timi’nin terörle mücadelesini ele alan Savaşçı her hafta seyirci tarafından beğenilerek seyrediliyor. Fox Tv’de yayınlanan Savaşçı’nın son bölümünü tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Savaşçı 84. Bölüm Özeti!

Özel Kuvvetler’in başarılı albayı Kopuz Albay, Markus’un adamı Velid’den Markus’un yerini öğrenir. Bu arada Markus, Kutalmış Paşa’yı öldürmek için silahını Kutalmış Paşa’nın göğsüne doğrultmuştur. Ancak bu arada hiç beklenmeyen bir anda Doğan’ın yaptığı çılgın müdahale Kutalmış Paşa’yı ve Markus’u şaşkına çevirir. Doğan’ın müdahalesiyle olaylar bir anda karır ve Kutalmış Paşa kurtulurken Doğan, Markus’un eline geçmiştir. Markus Doğan’la birlikte hızla uzaklaşır.

Diğer taraftan Kopuz Albay, beraberindeki Kılıç Timi ve Turan timi ile birlikte ele geçirdikleri Velid’le karargaha dönerler. Ancak Kutalmış Paşa, Markus ve Doğan’la ilgili öğrendikleri gelişme herkeste büyük çok yaratır. Kopuz Albay zaman kaybetmeden emir eri Doğan’ın kurtulması için bütün imkanları seferber ederken Markus’ta Kopuz albay ve Kutalmış Paşa’yı alt etmek için yeni planını devreye sokar.

Heyecanın bir saniye bile eksik olmadığı savaşçı Dizisi’nin 84. Bölümünü tek parça izlemek ve Savaşçı ile ilgili gelişmeleri takip etmek için canlitv.com adresini takip edebilirsiniz.

Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı..
TRT 1 izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Show Tv izle
Yorumlar