Seda Sayan Alişan'ın kardeşinin ölümünden etkilenince o kararı aldı

Seda Sayan Alişan'ın kardeşinin ölümünden etkilenince o kararı aldı
Ünlü sanatçı Seda Sayan geçen gün vefat eden Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatıyla sarsıldı. Seda Sayan Alişan'ın kardeşinin ölümünden etkilenince o kararı aldı.

Sahnelerin ve ekranların sevilen ismi Seda Sayan bir süre sahneye çıkmama kararı aldı. Bodrum'da bulunan Seda Sayan koronavirüs nedeniyle geçen gün vefat eden Selçuk Tektaş'ın ölümü üzerine bu kararı verdi. Şakıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş birkaç hafta süren koronavirüs mücadelesinin ardından vefat etti. Selçuk Tektaş'ın vefatı ailesi başta olmak üzere Türkiye'de istisnasız herkesi üzdü. 41 yaşında olan Selçuk Tektaş geride iki küçük kız çocuğu ve acılı bir eş bıraktı. Alişan ve aile üyelerini sarasan vefat sonrası Seda Sayan da yeni bir karar alarak Ağustos ortasına kadar sahneye çıkmak istemediğini belirtti.

Selçuk Tektaş'ın ölümü Seda Sayan'ı da etkiledi

Alişan'ın gözyaşlarıyla genç yaşta uğurladığı kardeşi Selçuk Tektaş'ın hayatını kaybetmesi sanat dünyasında da şok etkisi oluşturdu. Birçok ünlü isim Alişan'la birlikte tanıdığı Selçuk Tektaş'ın vefatıyla sarsıldı. O isimlerden biri de Alişan'la yakınlığıyla da bilinen Seda Sayan oldu. Seda Sayan bir süre sahne almama ve eğlence mekanlarına çıkmama kararı verdi. Seda Sayan bu kararı vermesini Snob Magazin'e  şöyle açıkladı; "İçimden öyle geldi. Fazla etkilendim. Bodrum’dayım, misafirlerim var. Sadece onları yemeğe götürüyorum. Hassas davranıyorum."

Alişan'ın kardeşinin vefatı Seda Sayan'ı çok etkiledi

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş koronavirüse yakalanmış ve tedavi altına alınmıştı. Tektaş yaklaşık üç hafta süren mücadelesini kaybetti ve hayata gözlerini yumdu. Acı haber kısa sürede yayıldı ve herkesi hüzne boğdu. Ünlü sanatçı Seda Sayan da Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş'ın birlikte olduğu fotoğrafı paylaşarak duygularını dile getirmişti. Sayan, "Üzüntümü ifade edebilecek durumda değilim Allahım sabır metanet versin Başınız sağolsun Rabbim mekanını cennet eylesin. Alişan ın kardeşi Selçuk aramızdan ayrıldı, üzerine nurlar yağsın" ifadelerini kullanmıştı. Yaşananlardan fazla etkilendiğini belirten Seda Sayan konserlerini ve programlarını erteleme kararı aldı. Ünlü şarkıcı Seda Sayan Ağustos ayı ortalarına kadar sahneye ve gece programlarına çıkmayacak.

23-07-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar