Sen Çal Kapımı 13. Bölüm izle!

Sen Çal Kapımı 13. Bölüm izle!
Hande Erçel ve Kerem Bursin'in başrollerde olduğu Sen Çal Kapımı yeni bölümüyle ekrana geliyor. Sen Çal Kapımı 13. Bölüm tek parça canlı izlemek için bağlantı haberimizde!

Yeni sezonun en çok izlenen dizilerinden olan Sen Çal Kapımı yeni bölümüyle bu akşam Fox Tv ekranlarında. Güzel oyuncu Hande Erçel ve yakışıklı partneri Kerem Bursin'in rol adığı Sen Çal Kapımı yine çok konuşulacak bir bölümle ekrana geliyor. Sen Çal Kapımı son bölüm tek parça full HD izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı 13. Bölüm canlı izle!

MF Yapım tarafından hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekmeyi başardı. Sezonun en çok izlenen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı ünlü yönetmen Altan Dönmez tarafından çekiliyor. Hande Erçel, Neslihan Yeldan, Kerem Bursin, Evrim Doğan, Bige Önal, Melisa Döngel, Anıl İlter, Sitare Akbaş, Çağrı Çıtanak, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger gibi oyuncuları bir araya getiren Sen Çal Kapımı 13. Bölüm bu akşam saat 20:00'da Fox Tv ekranlarında.

Sen Çal Kapımı son bölümde neler oldu?

Yaza damga vuran ve yeni sezonda da başarısını devam ettiren Sen Çal Kapımı romantik komedi tarzında çekilen eğlenceli yapımlardan biri. Sen Çal Kapımı 12. Bölümde Serkan Bolat aşkını itiraf etmişti. Fakat aynı itirafın Eda'dan gelmesi hiç de kolay olmayacak. Serkan Bolat bu itirafı duymak için sabırla bekliyor. İkilinin durumu ailelerden de saklaması gerekiyor. Eda ve Serkan'ın gizli yaşamaya başladıkları aşkı yeni maceralara atılmalarını sağlarken herkes yeni bölümde neler olacağını merakla bekliyor. Sen Çal Kapımı yeni bölüm izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı 13. Bölümde neler oluyor?

Heyecan dolu Sen Çal Kapımı 13. Bölümde Eda ve Efe aşkı mı başlayacak? Serkan Eda'ya aşkını itiraf etmişken Eda ilişkilerinde Selin'in gölgesini hissediyor. Şirkette çalışan Eda yeni iş ortağı Efe'nin de mesleki olarak hayranıdır. Efe'nin de şirkette Eda çoktan dikkatini çemiştir fakat bu durumdan Serkan hiç hoşlanmaz. Diğer yandan Eda ve Serkan hakkındaki sır onların birlikte olmalarına engeldir. O sır açıklanacak mı? Sen Çal Kapımı yeni bölüm canlı izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Sen Çal Kapımı 13. Bölüm full HD izle!

07-10-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar