Senden Önce dizisinin başrolü belli oldu

Senden Önce dizisinin başrolü belli oldu
Başak Anigün’ün senaryosunu kaleme aldığı Senden Önce dizisinde Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya ile başroller için anlaşmaya varıldı.

Uzun süredir hazırlıkları ve oyuncu seçmeleri büyük bir titizlikle süren Senden Önce dizisinin başrol oyuncuları belli oldu. Daha önce isminin geçtiği dizi ile anlaşamayınca İbrahim Çelikkol’un oynayacağı başrol için Alp Navruz ile yeniden anlaşmaya varıldı. Diğer belli olan başrol oyuncuları Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya oldu.

Senden Önce dizisinin başrolü belli oldu

Kanal D ekranlarında kış sezonunda izleyicisi ile bir araya gelecek olan Senden Önce dizisinin hazırlıkları ve oyuncu seçmeleri tüm hızı ile devam ediyor. D Media’nın yapımını üstlendiği Senden Önce dizisinin başrol oyuncularının belirlendiği açıklandı. Başak Anigün’ün senaryosunu kaleme aldığı Senden Önce dizisinde Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya ile başroller için anlaşmaya varıldı. Üç başarılı isimle aynı anda imza atılan dizi önümüzdeki günlerde sete çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce İbrahim Çelikkol’un isminin geçtiği Senden Önce dizisinde Alp Navruz, Hakan karakterine hayat verecek. Mucize Doktor dizisindeki başarılı performansı ile otoritelerin dikkatini çeken ve ünlenen Sinem Ünsal, İrem karakterini canlandıracak. Nilperi Şahinkaya’nın Sahra karakterine hayat vereceği Senden Önce dizisinin yönetmen koltuğunda Feride Kaytan oturuyor. 

İnşaat sektöründe bir genç patron

Hazırlıklarını büyük bir titizlikle devam ettiren dizide inşaat sektörünün zirvesindeki genç bir patronun hayatı konu ediniliyor. Daha önce reddettiği rolü İbrahim Çelikkol’un ayrılmasının ardından bu sefer kabul eden Alp Navruz’un diğer başrol oyuncularının da belli olmasıyla bu kararı vermesinde etken olduğu belirtiliyor.

Sinem Ünsal kimdir?

21 Haziran 1993 İzmir, Foça’da dünyaya geldi. Babası Azeri annesi ise Çerkez’dir. İlkokul ve ortaokulu İzmir’de, liseyi ise Manisa’da okudu. Lisansını Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nde tamamladı. 2017 yılından beri oyunculuk kariyeri devam ediyor. Fox TV’de yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinde canlandırdığı Güneş karakteri ile oyunculuğa adımını attı. Daha sonra Kanal D’de Siyah Beyaz Aşk dizisinde Gülsüm Aslan karakterine hayat verdi. TV 8’de yayınlanan Kızım dizisinde Sevgi Günay karakterini canlandırdı. 2019’da yayınlanmaya başlayan Mucize Doktor dizisinde Doktor Nazlı karakteri ile bütün Türkiye’de tanındı. Ardından Elbet Bir Gün ve Gizli Saklı dizisinde yer aldı.

28-12-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler