Sertap Erener, 'Tarıma teşvik projesi' için kolları sıvadı!

Sertap Erener,  'Tarıma teşvik projesi' için kolları sıvadı!
Sertap Erener, 'Tarıma teşvik projesi' için kolları sıvadı! Sertap Erener köy hayatı. Sertap Erener kimdir? Sertap Erener tarım projesi

Sertap Erener,  'Tarıma teşvik projesi' için kolları sıvadı! Ünlü sanatçı Sertap Erener köy hayatı yaşamaya başladı. Sertap Erener köy hayatı. Sertap Erener yeni projesi. Sertap Erener müzikleri. Sertap Erener Bodrum hayatı.

Ünlü sanatçı Sertap Erener, geçtiğimiz yıldan bu yana pandemi nedeni ile Bodrum'un bir köyüne yerleşmişti. Köy hayatı yaşamaya başlayan ünlü sanatçı bir taraftan bahçesine ekin ekerken diğer taraftan da müzikleri ile ilgilenmeye devam ediyordu. Geçtiğimiz günlerde Bodrum Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından düzenlenen 5 Temmuz-17 Eylül tarihleri arasında Gençlik ve Tarım Kampı öncesinde kamp alanını gezen ünlü sanatçı, projenin özellikle gençler için oldukça önem taşıdığını anlattı.

Sertap Erener,  'Tarıma teşvik projesi' için kolları sıvadı!

Pandemi sürecinde Bodrum'a yerleştiğini ve düzenlenecek olan tarım kampı ile ilgili konuşan Sertap Erener, 'Yıllarca yaşayabilecek bir okul açılışı olacak burada. Burada tarımı destekleyen ve ülkenin gerçekten tarım konusunda çok büyük desteğe ihtiyacı var. Hem bilinçlendirme hem de tarımla ilgili bilgi sahibi olan insanların yetiştirilmesi için çok önemli ve güzel bir adım. 1,5 yıldır Bodrum’da yaşıyorum pandemiden dolayı. 30 yıldır burada evim var ama ilk kez 1,5 yıldır Bodrum’da yaşıyorum. Farklı bir hayat yaşıyoruz. Evde seram var. Birçok bitki ile haşır neşir olduk. İstanbul’da doğdum bir şehir çocuğuyum ama yavaş yavaş öğreniyorum. Bazı insanlar uzaktır bu yaşantımdan ama doğaya, hayvanlara, bitkilere gönülden bağlıyım. Çok kirlenmiş şehirlerimiz. Dünya’nın geldiği bu talan edilme noktası gerçekten benim her gün öfkelenmeme ya da acı çekmeme neden oluyor. Doğaya kendimizden daha çok özen göstermemiz gerekiyor. Yaşadığımız tek bir ev var o da bu dünya onu yok edersek biz de yok olacağız' sözlerini kullandı. Peki Sertap Erener kimdir?

Sertap Erener kimdir?

4 Aralık 1964 yılında dünyaya gelen Sertap Erener, İstanbul doğumludur. İlk olarak klasik müzik eğitimi alan Sertap Erener, daha sonra pop müzik ile de ilgilenmeye başlamıştır. 2003 yılında Eurovision Şarkı Yarışması'nda söylediği şarkı ile birinciliğe hak kazanan Sertap Erener, oldukça ilgi görmüştür.

15-06-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar