Show Tv’nin Yeni Dizisi İçimizden Biri Sete Çıkıyor

Show Tv’nin Yeni Dizisi İçimizden Biri Sete Çıkıyor
Show Tv’nin yeni sezondaki iddialı yapımlarından biri olan ve Süreç Film tarafından hazırlanan İçimizden Biri sete çıkmak için gün saymaya başladı.

Son iki sezonda Show Tv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan ve kanalın en çok izlenen yapımlarından biri olan Kuzey yıldızı İlk Aşk’ın yapım şirketi Süreç Film tarafından yine Show Tv için hazırlıkları süren İçimizden Biri adlı yeni dizi hazırlıklarda son aşamaya geldi ve sete çıkmak için gün sayıyor. Geçen sezon Kuzey Yıldızı İlk Aşk final bölümünde ilk işareti verilen ve o günden beri seyircinin de merakla beklediği İçimizden Biri için uzun zamandır hazırlık yapan yapım şirketi dizide rol alacak oyuncularla sözleşmelerini imzaladı be hikayeyi ve senaryoyu son olarak gözden geçirdi. Artık masa başı çalışmalarının bittiği dizinin çekim için sete inmesi bekleniyor. Kanalın yeni sezonda yeni dizilerinden biri olacak olan ve iddialı bir dizi olması beklenen İçimizden Biri’nde yabancı ve Hıristiyan olan bir genç ile Müslüman ve Türk olan bir genç kızın aşkı ele alınıyor.

İçimizden Biri Sete Çıkıyor

Show Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan ve hazırlıklarında son aşamaya gelinen yeni dizi İçimizden Biri için her şey tamamlandı ve dizi ekibi sete çıkmak için bir takvim belirledi. Süreç Film tarafından hazırlanan dizinin yönetmenliğini Ersoy Güler üstlenirken dizide birbirinden ünlü isimler yer alıyor. 8 Ağustos tarihinde sete çıkmak için plan yapan İçimizden Biri’nde rol alacak oyuncular arasında Özge Yağız, Bora Akkaş, Benian Dönmez, Mustafa Avkıran, Derya Alabora ve Renan Bilek, Deniz Cengiz, Burak Satıbol, Ceren Karakoç Yalazoğlu, Korhan Herduran, Faruk Akgören ve Asuman Damak yer alacak. Dizide ayrıca yabancı pek çok oyuncunun da rol alması bekleniyor. Dizi Muğla’nın Marmaris İlçesinde çekilecek ve yeni sezonda seyirci karşısına çıkacak.

İçimizden Biri Konusu Ne

Süreç Film tarafından hazırlıkları süren ve yeni yayın döneminde Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan yeni dizi İçimizden Biri’nde yabancı biriyle Türk birinin aşkı konu edilecek.  Dizide İrlandalı Hıristiyan bir ailenin oğlu olan Adam ile Müslüman ve Türk bir ailenin kızı olan Havva’nın aşkı konu ediniliyor. Hikayede birbirine aşık olan iki gencin zorluklarla bir araya gelme çabaları ve ancak etraflarının buna karşı çıkması ana tema olarak belirlenmiş durumda. Dizi 8 Ağustos tarihinde çekimlere başlamak için sete çıkacak.

29-07-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar