Sibel Can'ın konserde giydiği kıyafet tepki çekti

Sibel Can'ın konserde giydiği kıyafet tepki çekti
Genellikle kıyafet konusunda başarısız bulunan ünlü şarkıcı Sibel Can'ın 'konser kostümü' sosyal medyada bir kez daha alay konusu oldu. Şarkıcı çok sayıda olumsuz yorum aldı.

Ünlü şarkıcı Sibel Can’ın konserde giydiği kırmızı elbisesi çoğu zaman olduğu gibi yine yoğun tepki çekti. Genellikle kıyafet konusunda başarısız bulunan ünlü şarkıcının 'konser kostümü' sosyal medyada bir kez daha alay konusu oldu. Çok sayıda olumsuz yorum alan Sıbel Can tepkiler karşısında neler dedi? Şimdi detaylar

Sibel Can'ın konserde giydiği kıyafet tepki çekti

Özel hayatları kadar yaptıkları işler ve açıklamalarıyla takip edilen ünlüler zaman zaman sosyal medyanın hedefi oluyor. Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın çok rüküş giyindiği hayranları tarafından sık sık dile getirilir. Yine benzer bir durum oldu ve Sibel Can eleştiri yağmuruna tutuldu. Ünlü sanatçı son olarak konserde giydiği kırmızı elbisesi rüküş bulundu ve sosyal medyada alay konusu oldu. 

Kıyafetiniz çok kötü, aynaya bakmıyor musunuz? 

Her şey Sibel Can'ın konserde giydiği 'kırmızı elbise' ile başladı. Tartışmayı Sibel Can'ın bir hayranı başlattı. "Sibel hanım kıyafetiniz felaket çok kötü, aynaya bakmıyor musunuz?" diye soran takipçisi çok sayıda destek alınca olay sosyal medyada bomba etkisi yaptı. Ünlü şarkıcı Instagram’daki fotoğraflarında neredeyse sıfır beden görünen Sibel Can, daha önce de paylaştığı fotoğraflarına photoshop uygulaması nedeniyle kıyasıya eleştirilmişti. Kanal D ekranlarında yayınlanan “Şarkılar Bizi Söyler” programını Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun ile birlikte sunan Sibel Can, kostümleri nedeniyle sık sık eleştiri oklarına hedef oluyor. Sesi ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Sibel Can aynı başarıyı kıyafet konusunda ne var ki gösteremiyor. Birkaç gün önce verdiği konserde giydiği kırmızı kostüm rüküş bulunan Sibel Can, sosyal medyada alay konusu oldu. Parlak kırmızı, uzun elbise giyen Sibel Can'ın kıyafeti rüküş bulunurken hayranları Sibel Can'ı eleştiri yağmuruna tuttu.

İşte ünlü şarkıcı ve sunucu Sibel Can için takipçilerinin yaptığı eleştirilerden sadece birkaçı.

- Filtre ve photoshop olmayınca işte gerçek Sibel Can!

- Rüküş olmuş", "aynaya bakmıyor musunuz? 

- Bu kötülüğü size kim yaptı?" 

- Çok kilo almışsın.

- Gerçek hali buymuş.

21-11-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler