Sibel Can ve Hakan Ural'ın Oğlu Engincan Ural Evlendi

Sibel Can ve Hakan Ural'ın Oğlu Engincan Ural Evlendi
Ünlü şarkıcı Sibel Can ile Hakan Ural'ın çocukları Engincan Ural ile Merve Kaya Bodrum'da düzenlenen düğünle dünya evine girdi.

Magazin ve sosyete dünyasında hayat oldukça hızlı akmaya devam ediyor. Hemen her gün yeni bir haberin gündem olduğu ve evlenme, boşanma, mahkeme haberlerinin gündemde fazlasıyla yer aldığı cemiyet hayatında dün bir evlilik haberi vardı. Ünlü şarkıcı Sibel can ile bir dönem evli olduğu ünlü isim Hakan Ural’ın çocuğu olan Engincan Ural dün Bodrum’da gerçekleştirilen düğün ve kıyılan nikahla dünya evine girdi. Ünlü isim Sibel Can’ın da düğünde sahne aldığı öğrenilirken Sibel Can’ın gelini Merve Kaya’ya hediye ettiği küpeler ise güne damgasını vurdu. 1 Milyon liralık olduğu iddia edilen küpeler Sibel Can tarafından gelinine hediye dildi. Merve Kaya ile Engincan Ural’ın düğünleri magazin basını ve sosyal medyada geniş şekilde yer alırken çiftin düğünlerinde oldukça mutlu oldukları gözlendi. Çiftin düğününe pek çok ünlü isim katıldı.

Sibel Can Sahne Aldı

Sibel Can’ın ve Hakan Ural’ın oğlu Engincan Ural dün Bodrum’da gerçekleştirilen düğünle dünya evine girdi. Engincan Ural’ın Nisan ayında evlenme teklif ettiği ve dünya evine girdiği Merve Kaya’nın evet dediği evlenme teklifinin ardından yapılan hazırlıkların ardından, dün Bodrum’da evlenerek dünya evine girdiler. Oldukça görkemli geçen düğünde nikahı Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı kıydı. Çiftin düğününün ardından ünlü şarkıcı Sibel Can sahne alarak gelini ve oğlu için en çok sevilen şarkılarını seslendirdi.  Öbür taraftan çiftin düğününe Engincan Ural’ın kız kardeşi Melisa Ural da sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu ile katıldı. Çift düğünün ardından yakın arkadaşlarıyla birlikte kutlama yemeği yedi. Çiftin düğününde sevdiklerinin yanı sıra ünlü isimler de yer aldı. Müzik ve televizyon dünyasından pek çok ünlü isim Engincan Ural ve Merve Kaya’nın düğününe katıldı. Düğün sosyal medya, magazin basını ve internet haber siteleri tarafından gündeme taşındı.

Engincan Ural Kimdir?

Ünlü şarkıcı Sibel Can ile ünlü isim Hakan Ural’ın oğlu olan Engincan Ural 27 Ocak 1992 yılında dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise öğreniminin ardından yurt dışında üniversite eğitimi gören Engincan Ural magazin basınında ve sosyal medyada zaman zaman gündem olmaktadır. Ünlü isim sosyal medyayı yoğun olarak kullanmaktadır.

10-10-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar