Simge Sağın'dan Murat Boz itirafı!

Simge Sağın'dan Murat Boz itirafı!
Youtube'da yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına katılan ve hayranlarıyla dertleşen ünlü popçu Simge Sağın’dan ilginç açıklamalar geldi.

Söylediği pop şarkılarıyla dikkat çeken Simge Sağın'dan Murat Boz itirafı hayranlarını şaşırttı. Katıldığı bir Youtube programında hayranlarıyla buluşan ve samimi açıklamalarda bulunan Simge Sağın, meslektaşı Murat Boz ile ilgili bir itirafta bulundu. Sosyal medyayı hareketlendiren itirafın konusu merak konusu oldu. İşte o itiraf, haberimizde.

Simge Sağın'dan Murat Boz itirafı!

Youtube'da yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına katılan ve hayranlarıyla dertleşen ünlü popçu Simge Sağın’dan ilginç açıklamalar geldi. Başarısını merak edenler için samimi şu açıklamayı yaptı: “Bu işin formülü yok, kalbimi dinliyorum, kalbimin ekmeğini yiyorum. Sadece hissettiğim, sesime yakıştığına inandığım, stüdyoya girip şarkıyı söyledikten sonra bir elbise gibi bana yakışıp yakışmadığına karar veriyorum. İçgüdüyle hissedip öyle yola çıkıyorum"

"Sokakta oturdum, ağladım"

39 yaşındaki şarkıcı Simge Sağın, hangi şarkıyla parladığı sorusunu ise şöyle cevapladı: "Benim ilk patlamam 'Miş Miş' şarkısı ile oldu. Şarkının çok çaldığına ilk başta inanamadım. Arkadaşlarım patladığımı söylemesine rağmen inanmıyordum. Bir yerden sonra her yerde duymaya başladım. Alt komşu çalıyordu, taksiye biniyordum radyoda çalıyordu ya da kulüpte çalıyordu. Bir gün Bodrum’da sokakta oturdum ve 'sonunda oldu' diye ağlamaya başladım. Rahatladım. Yine de şımarmaya hiç zamanım olmadı"

Murat Boz, itirafı şaşırttı

'Mış Mış', 'Öpücem', 'Üzülmedin mi?' ve 'Yankı' gibi pop tarzı şarkılarıyla tanınan Simge Sağın, meslektaşı Murat Boz'la ilgili bir de itirafta bulundu. Okuldan arkadaşı Murat Boz ile ilişkisi sorulan Simge Sağın, aradan tam 10 geçtikten sonra 2011 yılında seslendirdiği 'Geri Dönüş Olsa' şarkısı ile ilgili olay bir itirafta bulundu: “Yıllar önce 'Geri Dönüş Olsa' şarkısı bendeydi. Param yetmediği için alamamıştım. O şarkıyı Murat Boz aldı, elimden gitti. Erdem Kınay benim sesimden okutup şarkıyı satmış, bilmiyordum. Murat'ın menajerini gördüm, 'senin söylediğin şarkı ne güzelmiş, biz onu aldık' dedi. İçimde yara oldu. Murat popülerdi ve şarkıyı aldı. İçimde halen bir ukdedir. Bir gün mutlaka o şarkıyı cover yapacağım"

"İnanmıyorum"

Şarkıcı Simge kaderin hayatını nasıl değiştirdiğini bir tevafuka bağlıyor. İşte o güzel tesadüf bakın Simge’yi nasıl meşhur etmiş:  "Okulda bir gün kantinde yürürken arkamdan biri seslendi. O sırada kulaklığımda Zeynep Dizdar’ın 'İlle de Sen' şarkısı çalıyordu, o şarkıya bayılmıştım. Arkama dönüp baktığımda bir çocuk 'Zeynep Dizdar’a vokal aranıyor, gelir misin?' dedi. 'İnanmıyorum' dedim, ertesi gün Zeynep Dizdar’ın provasındaydım. Sonra Gülşen'le çalıştım. Serdar Ortaç ve Yaşar'la çalıştım"

17-05-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar