Son Yaz dizisinde flaş değişiklik

Son Yaz dizisinde flaş değişiklik
Cuma akşamları Fox Tv'de izleyicisiyle buluşan Son Yaz dizisinde flaş değişiklik dizi severleri heyecanlandırdı. Ali Atay'ın başrol oynadığı dizideki değişiklik haberimizde.

Fox Tv’nin Cuma akşamları yayınlanan dizisi Son Yaz dizisinde flaş değişiklik yapıldı. Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan’ı aynı karede buluşturan yapımdaki ani değişiklik, dizi severleri heyecanlandırdı. 16. Bölümü 16 Nisan’da yayınlanacak dizinin son bölümde neler yaşandı? Şimdi detaylar

Son Yaz dizisinde flaş değişiklik

Fox Tv’nin Cuma akşamlarına damga vuran yapımı Son Yaz dizisini yöneten Burak Alıer, özel nedenlerden dolayı görevinden ayrıldı. Fenomen isim Ali Atay ile Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerinde oynadığı Son Yaz dizisini artık genç yönetmen Semih Bağcı yönetecek. Daha önce görev aldığı dizilerde genellikle 2. Yönetmen olarak görmeye alıştığımız Semih Bağcı, O3 Medya'nın FOX için çektiği Son Yaz dizisini yönetecek.

Semih Bağcı Kimdir?

Anadolu Üniversitesi Sinema TV Bölümü mezunu genç yönetmen Hekimoğlu dizisine kadar çeşitli dizilerde görev aldı. İlk defa Hekimoğlu dizisinde 1. Yönetmen olarak göreve başlayan Semih Bağcı birçok başarılı yapımda 2. Yönetmen olarak görev yapıyordu. Canlitv olarak Son Yaz dizisinde yönetmen koltuğunda oturacak olan Semih Bağcı’ya başarılar diliyoruz.

 

2020 Hekimoğlu

2019 Zengin ve Yoksul (İkinci Yönetmen)

2018 Ağlama Anne (İkinci Yönetmen)

2017 Hayat Sırları (İkinci Yönetmen)

2016 Cesur ve Güzel (İkinci Yönetmen)

2015-2016 Hatırla Gönül (İkinci Yönetmen)

Son Yaz dizisi son bölümde neler yaşandı?

Ayrılık kararı alan Akgün ve Yağmur, yeni duruma alışmış görünse de birbirilerini unutamamıştır. Acı çeken ancak gururuna yediremediği için geri dönemeyen Akgün, eline geçen fotoğrafın hikâyesini merak eder ve araştırmaya başlar. İlk olarak Selim’i babasıyla görüşmek için ikna eden Akgün, Selçuk Taşkın’ın fotoğrafa verdiği tepkiyle neye uğradığını şaşırır. Şüpheleri artan Akgün’ün ayrılığını fırsat bilen Kaan, Yağmur’a yakınlaşır. Kaan’ın bu hamlesi Akgün ile aralarında sert kavgalara neden olur. Fatih, Serap, Canan ve Selim’in de kavgaya karışmasıyla olay büyür ve mahkemeye düşerler. Ağız birliği eden Selim ve Canan, Akgün’ü tutuklanmaması için onun avukatlığını üstlenirler. Selçuk Taşkın’ın Halil Sadi’yi neden aradığını merak eden Selim, hesap sormak için gittiğinde sürpriz bir gerçeği öğrenir. Son Yaz dizisi 16. Yeni bölümü 16 Nisan Cuma akşamı Fox Tv ekranlarında. Keyifli seyirler.

16-04-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar