Songül Karlı: Reyting İçin Evlendim

Songül Karlı: Reyting İçin Evlendim
Ünlü türkücü Songül Karlı yaptığı açıklamalarla magazin basınında bir anda gündem oldu. Songül Karlı reyting uruna evlilik yaptığını açıkladı.

Son zamanlarda magazin ve sosyal medya gündeminde sıklıkla yer alan ve yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren ünlü türkücü Songül Karlı’dan çok konuşulacak itiraf niteliğinde bir açıklama geldi. Boşandığı eşi tarafından dolandırıldığını iddia ederek mahkemeye başvuran ve bu olayla da adı sık sık magazin basını, televizyon ve sosyal medyada yer alan Songül Karlı son yaptığı açıklamayla yok artık dedirtti. Boşandığı eski eşi Metin yüncü hakkında konuşan Songül Karlı eşiyle reytingler için evlendiğini açıkladı. Bu açıklamayla bir anda yine magazin basınında ve sosyal medyada yer alan ünlü türkücü eşi tarafından 35 milyon lira dolandırıldığı iddiasıyla mahkemeye başvurmuştu. Halen devam eden mahkeme sırasında bir ekmeğe muhtaç kaldım açıklamalarını yapan Songül Karşı’nın son yaptığı faş açıklamalar haberimizin detaylarında!

Reyting İçin Evlendim

Ünlü türkücü Songül Karşı’dan flaş açıklamalar bugün magazin gündemini sarstı. Songül Karlı boşandığı eski eşi Metin Yüncü ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarda “adam yok adam. Oturduğum sitede birçok manken, oyuncu şarkıcı var, hepsi yalnız. Birçok güzel ve çalışkan kadın var, adam yok. Piyasadaki erkekler çok iyi tiyatrocu. Oynuyor hepsi. Bir sürü ünlü kadınla birlikte olmak ve skor yapmak peşindeler. Son kocam bile meşhur olma derdindeydi” ifadelerini kullandı. Ünlü türkücü sözlerine “yaptığımız program bir kere 89. Olunca yapımcılar geldi artık evleneceksin dedi ve böyle gelişti. Yoksa Metin Yüncü çok gördüğüm, tanıdığım ve sevdiğim bir insan da değildi. Dört yıllık evliliğimizde bir sene bile evde değildi. 40 kere kolilerini kapıya koydum” diyerek devam etti.

Dayak Yedim

Songül Karlı açıklamalarına devam ederken eski eşi hakkındaki iddialarına devam etti. Karlı eski eşinin “sen burada oturacaksın, bana çocuk yapacaksın. Seni öldürürüm gebertirim” diyerek kendisini tehdit ettiğini dile getirdi. Karlı açıklamalarına “çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım. Evladım meyve suyu istediğinde bile Bakkallar kapalı diye yalan söylemek zorunda kaldım. Bakkala gidemediğimiz için evimizde pilav ve su vardı. Bu süreçte bana tek yardım eden isim Latif Doğan oldu. Evimin mutfak alışverişini dahi yapıp bize para bırakırdı” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin özellikle reyting uğruna evlilik yaptığını açıklaması magazin basınında ve sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Bilindi gibi Songül karşı eski eşinin lendisini35 milyon lira dolandırdığını iddia ediyor ve bu iddiayı da mahkemeye taşımış durumda.

13-02-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar