Sosyal Medya Fenomeni Üvey Anne Dizisinde

Sosyal Medya Fenomeni Üvey Anne Dizisinde
Yaz sezonunda seyirciyle buluşacak olan yeni dizilerden ATV ekranlarında yayınlanacak Üvey Anne’nin kadrosunda hangi oyuncular var?

Atv ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak üç yeni diziden biri olan Üvey Anne için çalışmalar hızlandı. Çekimlerine yakında başlanılacak olan dram türündeki Üvey anne dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Kutsi ve Hazal Filiz Küçükköse’nin başrolünde yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli yer alırken dizinin hikaye ve senaryosunu ise Yasemin Kırbaş kaleme alıyor. ONN Medya tarafından hazırlanacak ve Muğla’da başlayıp İstanbul’da çekimleri devam edecek yeni dizi Üvey Anne’nin kadrosuna son olarak Kraliçe dizisinde de rol alan ünlü sosyal medya fenomeni ve oyuncu Ecenaz Üçer’de dahil oldu.

Yeni Oyuncular Katıldı

ONN Medya tarafından hazırlanan ve Yasemin Kırbaş’ın kaleme aldığı ve Yasemin Türkmenli’nin yönetmen koltuğunda yer aldığı yeni dizi Üvey Anne dizinin çekimleri çok yakında Muğla’da başlayacak. Kutsi’nin Faruk karakteri ile başrolde yer aldığı dizinin kadın başrolünde ise Hazal Filiz Küçükköse yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizinin kadrosuna son olarak ise sosyal medya fenomeni ünlü isim Ecenaz Üçer’de dahil oldu. Üçer son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Kraliçe dizisinde de yer almıştı. Çok yakında ekimlere başlanacak dizide Ecenaz Üçer’in önemli ve kritik bir rolde yer alacağı öğrenildi. Serap karakterine hayat verecek oyuncunun annesi olarak ise Mihriban Er ile anlaşmaya varıldı.

Üvey Anne Oyuncu Kadrosu

Yaz sezonunda yayınlanacak olan ve haziran ayı ortalarında ekrana gelmeye başlayacak Üvey Anne dizisinin cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin yapım şirketi ONN Medya biran önce çalışmaları tamamlayarak sete çıkmanın planlarını yapıyor. Dizi yaz sezonunda yayınlanacak tek dram türündeki dizi olurken hikayesi de oldukça çarpıcı. Dizide kutsi’nin canlandıracağı Faruk çok sevdiği eşini kanserden kaybettikten sonra bir daha evlenmemiş ve çocuklarına kendisi bakmaya başlamıştır. Ancak ilerleyen zamanlarda çocuklarının da çok iyi anlaştığı asistanıyla evlenmeye karar veren Faruk’un bu karar bütün hayatını değiştirecektir. Atv ekranlarında yayınlanacak dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Üvey Anne’nin kadrosunda yer alan isimler arasında Kutsi, Hazal Filiz Küçükköse, Ezgi Şenler, Aslı Tandoğan, Ecenaz Üçer, Mihriban Er ve Ayşegül Günay gibi isimler yer alıyor. Dizinin cast çalışmaları halen devam ediyor.

17-05-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar