Star Tv Babil'i Tanıtım Fragmanını Yayınladı!

Star Tv Babil'i Tanıtım Fragmanını Yayınladı!
Merakla beklenen yapımlardan Halit Ergenç'in başrolünde oynadığı Babil Dizisi yayına girmek için gün saymaya başladı. İşte detaylar!

İlk önce Blu Tv'de yayınlanacağı açıklanan ancak yayın tarihi konusunda anlaşılamayınca Blu Tv ve Ay Yapım'ın karşılıklı anlaşarak sonlandırdığı dizi projesi Babil en son Star Tv'de yayınlanmak üzere anlaşılmıştı. Ay Yapım imzalı proje özellikle ünlü oyuncularıyla dikkatleri çekiyor. Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta'nın kadrosunda yer aldığı Babil Dizisi'nin Star Tv'de ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. Merakla beklenen dizinin merakla beklenen fragmanı seyirciden büyük ilgi gördü. İşte detaylar!

Fragman Çekimleri İki Gün Sürdü!

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve yönetmenliğiniUluç bayraktar'ın üstlendiği ve senaryosu Nüket Bıçakçı ve özlem Yücel tarafından kaleme alınan Babil Dizisi'nin yayınlanan ilk tanıtım fragmanı büyük beeni topladı. Ocak ayında Star Tv'de yayınlanması planlanan dizinin yayınlanan fragmanının çekimleri başta istanbul İstiklal caddesi olmak üzere farklı mekanlarda tam iki gün süreyle gerçekleştirildi. Dev oyuncu kadrosuyla seyirci tarafından heyecanla beklenen dizinin fragman çekiminin ardından yayınlanan fragmanda seyirci tarafından büyük beğeni topladı. Fragmanda Halit Ergenç ve Ozan Güven'in para dolu bir çantayla peşlerindeki adamlardan kaçmaları ve ikilinin yalnız kalmasıkonu ediniliyor. Ocak ayı gibi yayına girmesi beklenen dizi yüksek prodüksiyonuyla da göz dolduruyor. 

Babil Dizisi Konusu!

Ocak 2020'de Star Tv'de yayınlanacak olan Babil dizisi seyirci tarafından heyecanla beklenen projelerden biri olarak dikkat çekiyor. İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan'ın (Halit ergenç) hayatı, haksızyere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlunun ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla alt üst olmuştur. İş bulmak ve oğluna yardım istemek için hangikapıyı çalsa kapılar bir bir yüzüne kapanır İrfan'ın. O da çocukluk arkadaşı Egemen'den (Ozan Güven) yardım ister. böylece İrfan kendisinin bile hayal edemeyeceği karanlık bir maceranın içine sürüklenir.

Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay'ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman'ın sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macerada karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe onun kurtarıcısı olabilecek midir? Babil dizisi güçlü kadrosuyla yakında seyirciyle buluşacak. 

17-12-2019
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı..
Yorumlar
Etiketler