Survivor 2020’de Aşk İddiaları!

Survivor 2020’de Aşk İddiaları!
Survivor 2020’de şok bir aşk iddiası tüm gündemi alt üst ederek ilk sıraya yerleşti. Gönüllüler takımında yer alan iki yarışmacının aşk yaşadığı iddiasının detayları haberimizde!

Tv 8’de uzun yıllardır ekrana gelen ve bu güne kadar pek çok kavga, tartışma, değişik olaylarla gündeme gelen ve her seferinde seyircinin ilgiyle ve merakla takip ettiği ve yayınlandığı zamanlar boyunca da reytingi her daim yüksek olan başarılı yarışma programı Survivor bu sene de yine benzer olaylarla gündemden bir türlü düşmüyor. Gün olmuyor ki yarışmayla ilgili şok edici bir gelişme yaşanmasın. Daha önce kavgalara ve diskalifiyelere şahit olduğumuz Survivor’da bu sene başka bir iddia daha gündeme geldi. Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler arasında yaşanan kıyasıya rekabetin Tv 8 ekranlarından çıkıp evlerimize ulaştığı yarışma programında gönüllüler takımında yer alan iki yarışmacı arasında aşk iddiası bir anda gündemde ilk sıralarda yer aldı. Sosyal medyada bir anda kendini ilk sıralarda bulan iddia o kadar çok konuşuldu ki dünyayı sallayan ve dengeleri değiştiren korona virüsü bile geride bıraktı. İşte detaylar!

Survivor 2020 Gönüllüleri Aşk Yaşıyor!

Survivor 2020 tüm heyecanıyla ekranlara gelirken seyircilerde yarışmayı merakla seyretmeyi sürdürüyor. Yarışmada geçtiğimiz günlerde yaşanan kavgalar ve diskalifiyeler bu günlerde yerini bir anda daha mutlu edici ve yüzlerde tebessüm oluşturan bir gelişmeye bıraktı. Yarışmanın gönüllüler takımında yer alan yarışmacıları Yasin Obuz ve Evrim Keklik arasında yaşandığı aşk yaşandığı iddiaları bir anda insanlar üzerindeki olumsuz havayı bir anda dağıttı. İki yarışmacının adada birbirlerine davranışları ve aralarındaki diyaloglar yarışmanın yayıncı kanalı ve acunmedya tarafından yayınlanınca seyirciler ikili arasında aşk yaşandığını iddia etmeye başladılar. Acunn sitesinde paylaşılan bir videoda yarışmacı Evrim’in Yasin için “Yasin’in gözlerine en iyi ben balarım, çok tatlı ve yakışıklısın Yasin” sözleri bir anda gündem oldu. Evrim’in “Yasin’in gözlerine en iyi ben bakarım” diyerek Yasin’in omzuna yaslanması ve Yasin’e “Böyle çok yakışıklısın” diye iltifat etmesi ikili arasında aşk yaşandı iddialarını güçlendirdi.

İkili Arasında Daha Önce Neler Yaşanmıştı?

Survivor 2020 yarışmasında Gönüllüler takımında yer alan Yasin ve Evrim arasında yaşandığı iddia edilen aşk bir anda olay olurken ikilinin daha önce de bazı diyalogları ekranlara yansımıştı. Bu diyaloglardan birinde Evrim’in balıktan korktuğunu fark eden Yasin elinde tuttuğu bir balıkla Evrim’in üstüne gitmesi ve “öp bir kere” diyerek Evrim’i korkutmaya çalışması da çok konuşulmuştu. Aynı şekilde Evrim’de Yasin için “Yasin çocuk kalpli bir adam, git gelleri var. Tartışıyoruz ama kavga etmiyoruz” ifadelerini kullanmıştı. İkili arasında yaşandığı iddia edilen aşka dair gelişmeler nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.

28-03-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar