Survivor 2020’den Çıktı MasterChef Türkiye’ye Girdi!

Survivor 2020’den Çıktı MasterChef Türkiye’ye Girdi!
Survivor 2020 büyük ve coşkulu finalle tamamlandı. Survivor 2020’de gönüllüler takımında yer alan Ceyhun Uzun bu sefer de MasterChef Türkiye’ye katıldı. İşte detaylar!

Tv 8 ekranlarında inanılmaz bir heyecan ve rekabet ortamına sahne olan ve özellikle son haftalarda adeta nefeslerin tutulmasına sebep olan Survivor 2020 büyük ve coşkulu bir finalle sezonu kapattı ve Cemal can yarışmanın şampiyonu oldu. Yarışmanın final bölümüne kalan son üç yarışmacı olan Cemal Can, Barış ve Yasin finalde şampiyon olmak için yarıştı. Bu üç yarışmacıdan Yasin ise özellikle dikkat çeken bir isim olarak ön plana çıktı. Çünkü Yasin aynı zamanda Tv 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye’de de yarışmış ve oldukça da başarılı bir performans ortaya koymuştu. Şimdi de benzer bir durum tam tersi olarak ortaya çıktı. Survivor 2020’de başarılı bir şekilde yarışan ve elenmekten kurtulamayan ve seyircinin büyük destek ve sevgisini kazanan Survivor Ceyhun Uzun Tv 8’in yeni yarışması MasterChef Türkiye’ye katıldı ve ön elemeyi geçmeyi başardı. İşte detayar!

Survivor’dan MasterChef’e Bir Yarışmacı!

Önce MasterChef Türkiye’den Survivor 2020’ye geçen Yasin ve şimdi de Survivor 2020’den MasterChef Türkiye’ye geçen Ceyhun… Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv 8’de başarılı olan ve sivrilen yarışmacılar bir sonraki yarışmaya da katılarak şanslarını deniyorlar. Yasin’in her iki yarışmada da başarılı olması üzerine Survivor Ceyhun’da bu sefer MasterChef Türkiye’ye katıldı. Yarışmaya katıldığını MasterChef Türkiye stüdyosundan çekilen bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak duyuran Ceyhun Uzun paylaşımının altında “Survivor Türkiye’nin sonuna geldik, artık yeni görevler başladı” ifadelerini kullandı. Böylece iki yarışma programı arasında karşılıklı paslaşmalar ve yarışmacı aşış verişleri devam etmiş oldu.

Survivor & MasterChef Ceyhun Uzun Kimdir?

Survivor 2020 yarışmasına gönüllüler takımından katılan ve İngiltere’den gelen yarışmacı Ceyhun Uzun İngiltere Maraton koşusunda 3 dünya rekoru kırmıştır. İngiltere’de 2 olimpiyat derecede Aj Belll Triatlon dereceleri bulunan Uzun, Londra, Atina, Berlin, Kıbrıs, Sydney ve Türkiye maratonu da koştu. 2018 yılında polisler arasına seçildi ve Prens William ve Prens Harry’nin sarayına davet edildi. 2 kez bisiklet turuna çıkan Uzun, ilkini Londra’dan Paris’e 24 saatte tamamladı, ikincisini ise Londra’dan Brugge’a 22 saatte tamamladı.

19-07-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar