Survivor Hikmet'in durumu nasıl? Yarışmadan diskalifiye mi edilecek?

Survivor Hikmet'in durumu nasıl? Yarışmadan diskalifiye mi edilecek?
Tv 8'in başarılı yapımlarından Survivor şok bir gelişmeyle sarsıldı. Yarışmanın iddialı isimlerinden Survivor Hikmet yarış parkurunda sakatlandı. Hikmet yarışmaya devam edecek mi?

TV8’in başarılı yapımlarından survivor’da heyecan ve gerilim bir an olsun düşmüyor. Survivor Türkiye Yunanistan formatıyla ekranlara gelen yarışmada yarışma heyecanı ve etapları kadar yarışmacılar da çok konuşuluyor. Bu yarışmacılardan biri olan Hikmet Tuğsuz'un hayatı ile ilgili bilgiler, sık sık internet kullanıcıları ve yarışmanın hayranları tarafından sosyal medya hesaplarından paylaşılıyor ve yarışmacı hayranları tarafından takip edliyor.

Survivor Hikmet Gündemden Düşmüyor!

Türkiye-Yunanistan formatı ile ekranlara gelen Survivor 2019'un iddialı ve hırslı isimlerinden olan Hikmet Tuğsuz, performansı kadar rakip yarışmacılarla yaşadığı diyaloglarla da adından söz ettiriyor ve gündemden düşmüyor. Özellikle hayranları tarafından sıkı bir şekilde takip edilen ve yaptıkları sosyal medyada yoğun bir şekilde paylaşılan Hikmet Tuğsuz sık sık diğer yarışmacılarla yaşadıklarıyla da gündeme geliyor.

Survivor Hikmet’e Ne Oldu?

Survivor Türkiye Yunanistan’ın iddialıyarışmacılardan olan Survivor Hikmet hayranlarını hüzne boğdu. Survivor Hikmet, dün akşam araba ödülü için zorlu parkurda mücadele etti. Yusuf ile yarışan Hikmet engeli aşmaya çalışırken korkunç bir kaza atlattı. Acı içinde kıvranan Hikmet'e ilk destek takım arkadaşlarından geldi. Gözyaşlarına boğulan takım arkadaşları Hikmet'in ayağının kötü olduğunu söyledi. Survivor’da dokunulmazlık oyunun ardından oynanan araba ödülünde Hikmet ve Yusuf’un yarışı sırasında Beyaz takım yarışmacısı Hikmet parkurda sakatlandı. Acı içerisinde yardım isteyen Hikmet “Survivor’um bitti” nidası atarken arkadaşları gözyaşlarını tutamadı. Acun Ilıcalı ise Hikmet'i teselli etmeyi ihmal etmedi.

Hikmet Survivor'dan Elenecek mi?

Survivor Ekstra yorumcuları arasında yer alan Semih Öztürk, önceki akşam yayınlanan Survivor yeni bölüm tanıtımıyla ilgili olay yorumlarda bulundu. Tanıtımda görülen Hikmet'in zor anları hakkında konuşan Semih, "Acun abiyi ikinci kez böyle görüyorum! Hikmet'in muhtemelen Survivor hayatı bitti" dedi.

Survivor Hikmet Tuğsuz Kimdir?

Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986’da Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun oldu. İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılmasıyla sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler kendisini atletizme yönlendirdi. Birçok yarışmada başarılar elde eden Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapıyor.

20-05-2019
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar