Survivor All Star 2022 Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 38. Bölümde Neler Olacak?

Survivor All Star 2022 sezonunda birleşme partisi heyecanı hız kesmeden devam ediyor. 38. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler olacak?

Survivor Yasin'e Ağır Ceza

Survivor 2022 All Star'da yarışmacılar arasında tansiyon yükselmeye devam ediyor. Yasin ve Hikmet'e verilen ceza ne oldu?

Acun Ilıcalı'dan Sert Sözler!

Survivor All Star'da yarışmacılar arasında tansiyon yükselmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı’ dan sert sözler… Acun Ilıcalı hangi yarışmacıya uyarı verdi?

Survivor All Star'da Sürgün Kampına Giden 2. Aday Kim Oldu?

Dominik Adasında heyecan devam ediyor. Bu hafta sürgün adasına gidecek 2. İsim belli oldu. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybetti?

Acun Ilıcalı İki Yarışmacı İçin Yaptırım Uyguladı

Survivor All Star 2022 yarışmasında Acun Ilıcalı iki yarışmacı için yaptırım kararı aldı. Hangi yarışmacılar ceza aldı. Yarışmacılara ne ceza verildi?

Survivor Hikmet Tuğsuz Kimdir? Hikmet Tuğsuz’un Boyu ve Yaşı Kaçtır ve Nerelidir?

Tv 8 ekranlarında yeni yayın döneminde başlayacak olan ve seyircinin heyecanla beklediği Survivor All Star Yarışmasına seçilen Hikmet Tuğsuz kimdir, yaşı ve boyu kaçtır?

Hikmet gözyaşlarıyla veda etti! Survivor ödül oyunun kim kazandı?

Survivor 2019'da 80. Bölüm geride kaldı. 27 Mayıs tarihli bölümünde ödül oyununu kim kazandı ve kim elendi, haberimizde.

Survivor Hikmet'in durumu nasıl? Yarışmadan diskalifiye mi edilecek?

Tv 8'in başarılı yapımlarından Survivor şok bir gelişmeyle sarsıldı. Yarışmanın iddialı isimlerinden Survivor Hikmet yarış parkurunda sakatlandı. Hikmet yarışmaya devam edecek mi?