Survivor ne zaman başlıyor? Survivor yayın tarihi açıklandı!

Survivor ne zaman başlıyor? Survivor yayın tarihi açıklandı!
Merakla beklenen fenomen yarışma programı Survivor için geri sayım başladı. Reyting rekorları kıran Survivor yeni sezon tarihi açıklandı. Survivor ne zaman başlıyor?

Medya patronu Acun Ilıcalı'nın Türkiye'ye taşıdığı yarışma formatlarından biri olan Survivor yıllardır en çok izlenen yarışma programlarından biri. Bağımlılık yapan yarışma programı Survivor 2021'in ne zaman başlayacağı ise merak ediliyordu. Her bölümü reyting rekorları kıran fenomen yarışma Survivor 2021 sezonunun yayın tarihi açıklandı. Survivor tutkunlarının merakla beklediği tarih yeni yılın ikinci haftasına denk geliyor.

Survivor ne zaman başlıyor?

Ünlüler ve Gönüllüler olarak isimlendirilen iki grubun kıyasıya yarışının ekrana taşındığı Survivor 2021 9 Ocak 2021'de başlıyor. Merakla beklenen yarışmada Ünlüler ve Gönüllüler'den oluşan yarışmacıların dayanıklılıklarına göre ortaya koydukları mücadeleyi ekrana yansıtıyor. Açlık, yorgunluk ve tabiatla iç içe bir hayata dayanabilmeyi ölçülen yarışmada sık sık yaşanan tartışmalar ve diyaloglar seyirciyi ekrana bağlıyor. Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından hazırlanan zorlu parkurlarda takım ve bireysel mücadeleler ise ortaya renkli görüntüler çıkarıyor.

Survivor 2021 formatı nasıl olacak?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021 Ocak ayında başlıyor. Tv8'de yayınlanan diğer fenomen yarışma MasterChef Türkiye'nin sona ermesinden hemen sonra başlayacak Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler formatıyla yayına devam edecek. Titiz bir şekilde hazırlıkları devam eden Survivor 2021'de yarışacak isimlerin tamamı henüz açıklanmadı. Acun Ilıcalı daha önce sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Ünlüler grubunda yarışacak isimlerden birinin 44 yaşındaki ünlü oyuncu Cemal Hünal olduğunu söylemişti.

Survivor 2021'de hangi isimler var?

Yarışmacıları ve yarışmalarıyla seyirciyi ekrana bağlayan Survivor'da geçen sezon Dj Cemal Can Canseven birinci olmuştu. Survivor yeni sezonda yarışacak isimler için sık sık gündeme çeşitli isimler geliyor. Trabzonspor eski oyuncularından Barış Özbek (34), MasterChef yarışmacılarından Celal Sarıgül ve Mustafa Aydın, oyuncu Batuhan Karacakaya ve oyuncu Öykü Çelik de Survivor 2021 için adı geçen isimler arasında. Dominik'te çekimleri yapılan Survivor fenomenleşen bir yarışma olarak her sezon adından sıkça söz ettiriyor. Merakla beklenen yeni sezonun ise özellikle pandemi döneminde yine yoğun şekilde izleneceği tahmin ediliyor. Survivor 2021 9 Ocak saat 20:00'da Tv8 ekranlarında yayına başlayacak.

25-12-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar