Tarkan'ın kızıyla paylaşımı olay oldu: Tütüyü böyle giydiriverirler işte!

Tarkan'ın kızıyla paylaşımı olay oldu: Tütüyü böyle giydiriverirler işte!
Ünlü şarkıcı Tarkan'ın paylaşımı sevenleri tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Tarkan'ın kızıyla paylaşımı olay oldu. Tarkan, "Tütüyü böyle giydiriverirler işte" dedi.

Ünlü şarkıcı Tarkan'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım takipçilerini güldürdü. Bir kızı olan Tarkan'ın paylaşımına çok sayıda beğeni ve yorum yağdı. Tarkan kızı Liya ile birlikte olduğu fotoğrafını paylaşınca sosyal medya yıkıldı. Tütü etek giyen Tarkan paylaştığı fotoğrafa bir de not ekledi. Tarkan, "Cool baba takılmaya çalışırken o t-shirt’ün altına tütüyü böyle giydiriverirler işte" dedi. Tarkan'ın renkli paylaşımına takipçileri tarafından çok sayıda beğeni geldi.  

Tarkan: Cool baba takılmaya çalışırken…

Tarkan kızı Liya ile birlikte bir fotoğraf paylaştı. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Tarkan'ın kızı Liya ile birlikte tütü etek giydiği görülüyor. Kız çocuklarının çok sevdiği tütü etekten Tarkan'ın da kaçamadığı fotoğrafa yansımıştı. Sıcak ve renkli bir haftasonu paylaşımı olan fotoğrafa Tarkan'ın eklediği not da bir o kadar samimiydi. Tarkan, fotoğraf paylaşımında, "Rolling Stones t-shirt‘ü giyip cool baba takılmaya çalışırken o t-shirt’ün altına tütüyü böyle giydiriverirler işte… İyi hafta sonları, özledim sizleri canlarım" ifadelerini kullandı. Tarkan'ın paylaşımına bir yorum da ünlü isim Kenan Doğulu'dan geldi. Kenan Doğulu, "Süpersin" yorumunda bulundu.

Tarkan'dan tütü etekli poz

Tarkan'ın hayranları ve sanatçı dostları paylaşımına çok sayıda yorum yaptı. O yorumlardan bazıları, "baba gibi baba", "hangimizin başına gelmedi ki baba olunca böyle şeyler" , "Kız babası olmak megastar olmaktan daha zor" şeklindeydi. Gülümseten bir haftasonu paylaşımı yapan Tarkan, takipçilerine çok özlediği mesajını da verdi. Ünlü star Tarkan tüm dünyada beğeniyle dinlenen ve mütevazi kişiliğiyle tanınan sanatçılardan. Tarkan 29 Nisan 2016 yılında Pınar Dilek'le evlenmişti.

Gözlerden uzak bir aile hayatı olan Tarkan ve Pınar Dilek çiftinin Liya adını verdikleri bir kızları oldu. Liya 12 Temmuz 2018 yılında dünyaya gelmişti. Tarkan, Liya'nın doğduğu gün mutluluğunu "Güneş gibi doğdu hayatımıza" sözleriyle paylaşmıştı. Tarkan kızı ve eşiyle birlikte yaptığı paylaşımlarla sevenleri tarafından beğeni yağmuruna tutuluyor. Kızı Liya için giydiği tütü etek ise Tarkan'ın takipçileri tarafından yine çok beğenildi.

19-09-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar