TRT’nin Yeni Programı Seneye Bu Zamanlar’ın Yayın Tarihi Belli Oldu

TRT’nin Yeni Programı Seneye Bu Zamanlar’ın Yayın Tarihi Belli Oldu
TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve uzun zamandır hazırlıkları süren seneye Bu Zamanlar 4 Ağustos Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana geliyor.

Televizyon kanalları yavaş yavaş yeni programlarının yayın tarihini açıklamaya başladı. Önce Star Tv ardından TRT 1 yeni başlayacak programlarının yayın tarihini belirlerken bu kanalları diğer kanalların izlemesi bekleniyor. Dizilerin dışında programların erken başlamasının beklendiği kanallarda programların seyirciyle buluşması için günler sayılmaya başlandı. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve üzerinde uzun süredir çalışılan ve hakkında oldukça fazla konuşulan yeni program Seneye Bu Zamanlar’ın da kanalda tanıtımları dönmeye başlandı. Kerem Alışık tarafından sunulan ve oldukça merak edilen ve tüm dünyada reyting rekorları kıran programın yayın tarihide belli oldu. Heyecanla beklenen ve kanalın iddialı yapımları arasına girmesi beklenen Seneye Bu Zamanlar’ın yayın tarihi olarak 4 Ağustos Çarşamba akşamı saat 22.15 belirlendi.

Seneye Bu zamanlar 4 Ağustosta Yayında

TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve üzerinde uzun ve titiz bir çalışma yapılan yeni program seneye Bu Zamanlar’ın yayın tarihi kesinleşti ve programın ekrana gelmesi için son sayılmaya başlandı. Yapımcılığını Eyüp Üstün’ün yaptığı ve Kerem Alışık’ın sunduğu program dünyada pek çok ülkede değişik adlar altında yayınlanıyor ve reytinglerde oldukça iyi sonuçlar alıyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan programın Türkiye’de de ses getirmesi beklenirken yayın tarihide sonunda belli oldu. Programın ilk bölümünün 4 Ağustos Çarşamba akşamı saat 22.15’te ekrana gelmesi bekleniyor. Seyircinin merakla beklediği program kanalında umut bağladığı yapımlar arasında.

Seneye Bu Zamanlar Nasıl Bir Program?

Dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan ve yayınlandığı her ülkede ses getiren ve reytinglerde başarıyı yakalayan Seneye Bu zamanlar TRT 1 tarafından Türkiye’de de yayınlanmaya başlıyor. Kerem Alışık’ın sunacağı program hayallerini gerçekleştirmek isteyen fakat bazı durumlardan dolayı hayallerini erteleyen insanları programda konuk ediyor. Programa konuk olan ve hayallerini gerçekleştirmek isteyen konuklara Seneye Bu zamanlar nerede olmak istesin sorusu yöneltiliyor. Konukların vereceği cevaplara göre bu kilere yardımcı olunuyor ve sonrasında bu insanların hayallerini gerçekleştirmesi bekleniyor. Çalışmaya başlayan bu kişilerin bir yıl sonra amaçlarına ve hayallerine ulaşıp ulaşamadıkları yerinde inceleniyor ve program bu şekilde devam ediyor.

21-07-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar