Alişan kardeşini gözyaşlarıyla uğurladı

Alişan kardeşini gözyaşlarıyla uğurladı
Ünlü şarkıcı Alişan ve ailesi hayatlarının en acı günlerinden birini yaşadı. Alişan'ın koronavirüs tedavisi gören kardeşi Selçuk Tektaş son yolculuğuna uğurlandı.

Ünlü şarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Covid-19 salgını nedeniyle 3 haftadır hastanede tedavi gören Selçuk Tektaş tüm müdehalelere rağmen kurtarılamadı. Alişan ve ailesi acı haberi gece saatlerinde duyurdu. Selçuk Tektaş'ın cenazesi bugün öğlen namazına müteakipTeşvikiye Camii'nden kaldırıldı. Cenaze töreninde Alişan gözyaşlarına hakim olamazken, Tektaş'ın eşi Merve Tektaş'ın ağıtları herkesi ağlattı.

Merve Tektaş'ın ağıtları herkesi ağlattı

Alişan'ın 41 yaşındaki kardeşi Selçuk Tektaş da koronavirüse yenik düşenlerden biri oldu. Uzun süredir tedavi altında olan Tektaş'ın acı haberi geldi. Evli ve iki kız çocuk babası olan Tektaş'ın vefatı ailesi başta olmak üzere tüm Türkiye'yi üzdü. İstanbul Teşvikiye Camii'nde kılınan cenaze namazında Alişan gözyaşlarına hakim olamadı. Tektaş'ın eşi Merve Tektaş'ın "Selçuk gitme" şeklindeki feryadı ise hem alandaki herkesi hem de ekrandan töreni izleyenleri hüzne boğdu. Kalabalık bir törenin ardından Selçuk Tektaş'ın tabutu cenaze arabasına konarak Feriköy Mezarlığı'nda defnedildi. Selçuk Tektaş'ın cenaze törenine birçok ünlü isim de katıldı. Çağla Şikel, Burhan Çaçan, Bülent Serttaş acı gününde Alişan'ı yalnız bırakmadı.

Alişan'ın paylaşımı herkesi hüzünlendirdi: Artık 4 çocuğum var

Alişan Selçuk Tektaş'ın vefat haberini sosyal medya hesabından duyurmuştu. Alişan cenaze töreni ve defin işlemlerinin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yaparak herkesi hüzünlendirdi. Kardeşi hakkındaki hislerini yazan Alişan Selçuk Tektaş'ın çocuklarla olduğu bir fotoğrafını paylaştı.

Alişan akşam saatlerinden yaptığı paylaşımında, "Abim bizi öksüz bıraktım gittin… Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın herşeyimdin… Ben şimdi sensiz ne yapıcam… Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi… Allahım seni bizden daha çok istedi yanına aldı… 2 çocuğum, 2 yegenim vardı şimdi 4 çocuğum var artık… Sen rahat uyu Eyşanım, Ceylanım, Merve’m bana emanet… Seni çok seviyorum abim...Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim… Seni birdaha görememek beni delirtiyo olsada maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um… Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin İnşallah…" ifadelerini kullandı. Canlı Tv olarak Alişan ve ailesine taziyelerimizi iletiyoruz…

21-07-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar