Tuba Ünsal’ın Yeni Dizisi ‘Gecenin Ucunda’ Oldu

Tuba Ünsal’ın Yeni Dizisi ‘Gecenin Ucunda’ Oldu
Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu’yu buluşturan, Star Tv ekranları için çekilecek olan yeni sezon dizisi ‘Gecenin Ucunda’ya başarılı isim Tuba Ünsal da dahil oldu.

1998 yılıjnda Elite Model Look yarışması ile sonrasında modellik yaparak tanınan Tuba Ünsal, daha sonra birçok dizi ve sinema filminde oyunculuk yaptı. Vizontele Tuuba, Çılgın Dershane, Mumya Firarda, Küçük Hanımefendi, Türkler Çıldırmış olmalı, Çakallarla Dans 1, Dünyanın En Güzel Kokusu filmlerinde rol almış, oyunculuğa konuk veya yardımcı oyunculuk ile başlamış daha sonraki projelerinde hep başrol oynamıştır. Tövbeler Tövbesi, Öyle Bir Geçer Zamanki, Bebek İşi, Ruhumun Aynası, İçerde dizilerinde rol almış, Ruhumun Aynası dizisinde Elçin karakterine, İçerde dizisinde Handan karakterine hayat verirken, son olarak dijitalde yayınlanan Aşk 101 adlı dizide yetişkin biri olan Eda’yı canlandırmıştır. Başarılı oyuncu, ayrıca 2017 yılında ‘To be House of Production’ adlı yapım şirketini kuran Tuba Ünsal, İsimsiz Yıldız, Kürk Mantolu Madonna gibi tiyatro projelerinde hem oyuncu hem de yapımcı olarak seyirci karşısına çıktı. Geçtiğimiz sezonu tiyatro sahnesinde ‘Adı Aylin’ oyunu ile başarılı bir işe imza attı. Tuba Ünsal 1 yılın ardından şimdi yeni projesi ile gündemde… İşte Tuba Ünsal’ın yeni dizisinin detayları…

 Gecenin Ucunda Dizisinin Kadrosuna ‘Tuba Ünsal’ Dahil Oldu

Yeni sezonda Star TV ekranları için çekilecek olan ‘Gecenin Ucunda’ dizisinin kadrosuna başarılı ve güzel oyuncu Tuba Ünsal da katıldı. 2021-2022 Sezonu geride kalırken, şimdi yaz ayları için çekilmiş dizilerin peş peşe ekranlara gelmesi ile rekabette artarken, bir taraftan yapımcılarda yeni sezon hazırlıklarını hızlandırmaya başladılar. Yeni sezon için Star TV için çekilecek gösterişli projesi Peride Celal’in benzer adlı kitabından uyarlanan ‘Gecenin Ucunda’ nın oyuncu seçimleri sürüyor. Diziye son olarak Tuba Ünsal dahil oldu.

 

‘Yalı Çapkını’ ve ‘Kral Kaybederse’ dizilerini alan Star TV son olarak iddialı bir yapım olan Geceni Ucuna dizisini alarak üç dizininde yapımını OGM Pictures tarafından çekilecek.

Tuba Ünsal Dizide ‘Nermin’i Canlandıracak

Çekimleri Temmuz ayında başlayacak Gecenin Ucunda dizisi Türk dizi tarihinin en kayda değer projeleri arasında gösterilen ‘Binbir Gece’, ‘Aliye’ ve ‘Canım Ailem’e imza atan Erol Avcı’nın patronu olduğu TMC Film çekecek.

Gecenin Ucunda dizisinin başrolünde Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Zuhal Olcay ve Tuba Ünsal’ın yer alacağı dizinin hazırlık ve cast çalışmaları devam ediyor.

Neslihan Atagül Gecenin Ucunda dizisinde şifacılık öğrencisi olan, insan kaynakları uzmanı Macide’ye hayat verecek. Dizide Macide’nin eski bir saraylı olan annesi Şermin’i Zuhal Olcay oynayacak. Dizide Işık ailesinin tek başına zengin olan büyük abisini de Kadir Doğulu canlandıracak.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre merakla beklenen dizinin kadrosuna son olarak Tuba Ünsal katıldı. Tuba Ünsal dizide Kazım’ın eşi Nermin’e hayat verirken, aynı zamanda Türkiye eski güzeli olan Nermin Gecenin Ucunda’da Macide’ye rakip olacak.

 

31-05-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar