Tuba Ünsal’dan beklenen hamle Şeyma Subaşı’dan özür diledi

CNNTürk kanalında Cansu Canan Özgen'in sunduğu 40 programına katılan Tuba Ünsal, 2 yıl önce kavga ettiği Şeyma Subaşı konusunda samimi açıklamalarda bulundu

Tuba Ünsal’ın Yeni Dizisi ‘Gecenin Ucunda’ Oldu

Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu’yu buluşturan, Star Tv ekranları için çekilecek olan yeni sezon dizisi ‘Gecenin Ucunda’ya başarılı isim Tuba Ünsal da dahil oldu.

‘Aşkın Ömrü’ Romantik Komedi Filmi – 8 Temmuz’da Vizyonda!

Tuba Ünsal ve İlker Aksum’un başrollerini paylaştığı ‘Aşkın Ömrü’ sinema filmi için vizyon tarihi belli oldu. Aşkın Ömrü sinema filmi 8 Temmuz’da izleyici ile buluşacak

Tuba Ünsal'dan samimi açıklamalar: Namaz kılmaya başladım

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal yıllar sonra konuştu. Hayatı ve kızı hakkında samimi açıklamalar yapan Tuba Ünsal namaz kılmaya başladığını da söyledi.

Tuğba Ünsal Ve Cemal Hünal’ın Başrollerinde Oynadığı ‘Sadece Bir Gece’ Vizyona Giriyor

Başrollerinde Tuba Ünsal ve Cemal Hünal’ın yer aldığı duygu yüklü ‘Sadece Bir Gece filmi’ sonunda izleyicinin karşısına çıkıyor. Film 25 Şubat’ta sinemalarda gösterime giriyor.

Tuba Ünsal hastalığını açıkladı

Oyuncu Neslihan Atagül gibi Geçirgen Bağırsak Sendromu’na yakalanan Tuba Ünsal, sağlık durumunu merak edenlere hastalığını anlattı.

Tehdit edildiğini iddia eden Tuba Ünsal hayranlarını şaşırttı

Önce tehdit edildiğini iddia eden Tuba Ünsal, şikayetinden vazgeçerek herkesi şaşırttı. TUba Ünsal kimdir, hangi yapımlarda oynadı?

Tuba Ünsal’a Hapis Şoku!

Ünlü model ve oyuncu tuba Ünsal’ın İspanyol Model Elisabeth Mal Vass’ı darp ettiği iddiasıyla açılan davada bir yıla kadar hapsi isteniyor. İşte detaylar!