Tülin Ece Zengin Kız Dizisinin Kadrosuna Katıldı

Tülin Ece Zengin Kız Dizisinin Kadrosuna Katıldı
Yeni sezon yaklaşırken yapımlar yeni oyuncularla kadrolarını güçlendirmeye devam ediyor. Zengin Kız dizisi de kadrosuna güzel oyuncu Tülin Ece Yazgan’ı dahil etti.

Son olarak Evlilik hakkında her Şey adlı dizide rol alan genç ve başarılı oyuncu Tülin Ece Yazgan’ın yeni sezonda rol alacağı dizi belli oldu. Son zamanların başarılı ve ekranların aranılan oyuncularından olan Tülin Ece’nin yeni sezonda rol alacağı yapım Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Zengin Kız adlı yapım oldu. Başrolünde Alina Boz ve Tarık Emir Tekin’in yer aldığı dizide rol alacak olan Tülin Ece’nin dizide Şahika’nın kızlarından birine hayat verecek. Medyapım tarafından hazırlıkları süren Zengin Kız dizi yeni yayın döneminde Fox Tv’nin iddialı ve büyük beklenti içinde olduğu dizilerden birini oluşturuyor. Güzel oyuncunun Zengin Kız dizisinde rol alacak olması oyuncunun sevenlerini de oldukça memnun etti.

Zengin Kız Dizisinde Kimler Var?

Eylül yayın döneminde ekrana gelecek ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Medyapım imzalı Zengin Kız dizisi yeni yayın döneminin merak edilen yapımlarından biri olarak öne çıkıyor. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizide Alina Boz ve Tarık Emir Tekin başrol oynarken bu iki oyuncuya, Hazal Filiz Küçükköse, Baran Bölükbaşı, Nazan Kesal gibi ünlü isimler yer alıyor. Diziye son olarak ise güzel oyuncu Tülin Ece Yazgan dahil oldu. Tülin Ece Yazgan’ın dizide Şahika’nın (Nazan Kesal) ikinci kızı olan Ümit’e hayat vereceği öğrenildi. Dizide Ümit annesi Şahika’nın hırslarına inat kendi hayallerinin peşinden koşan ve hayatı doya doya yaşamaya çalışan birine hayat verecek. Yönetmen koltuğunda Merve Girgin’in oturduğu dizinin senaryosunu ise Deniz Akçay kaleme alıyor. Dizide genç bir kızın sınıf atlama mücadelesi ekrana taşınacak.

Tülün Ece Yazgan Kimdir?

Son olarak Evlilik Hakkında her Şey adlı dizide rol alan ve bu sezonda Zengin Kız dizisi ile el sıkışan başarılı ve güzel oyuncu Tülin Ece Yazgan 28 Şubat 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Okul sonrası setlerde yer almaya başlayan güzel oyuncu Tülin Ece Yazgan bugüne kadar

-          Evlilik Hakkında Her Şey

-          Sefirin Kızı

-          Ufak Tefek Cinayetler

-          Kırlangıç Fırtınası

-          Bodrum Masalı

-          Yaz’ın Öyküsü ve

-          Yılanların Öcü adlı yapımlarda rol almıştır.

08-08-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar