Türk Malı devam edecek mi?

Türk Malı devam edecek mi?
Yeniden ekranlara gelen Türk Malı dizisi beklediği reyting başarısını elde edemeyince sezon finali yapma kararı aldı. Fakat ardından final yaptığı haberleri çıktı. Ve son açıklama Mehmet Ali Erbil'den geldi.

Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren ve Nergis Kumbasar’ın başrolünü oynadığı Türk Malı dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği ile ilgili bir sürü iddia ortaya atıldı. Star TV'den, yapım firmasından ve oyunculardan gelen farklı iddialar izleyicilerin kafasını karıştırmıştı. Gelen bu iddialar ve kafa karışıklığına dizinin oyuncularından Mehmet Ali Erbil son noktayı koydu. Bakalım Türk Malı devam edecek mi? Reytinglerde başarı elde edecek mi? Mehmet Ali Erbil'in o açıklaması..

MEHMET ALİ ERBİL'İN O AÇIKLAMASI

Milliyet'in yer verdiği haberde Star TV'nin komedi dizisinde rol alan Mehmet Ali Erbil yani Bahattin dizinin geleceği ile ilgili bomba bir açıklamada bulundu. Mehmet Ali Erbil açıklamasında “Eylül ayında dizinin çekimlerine başlayacağız. İzleyici yeni sezonda bol kahkahalı bölümler görecek. Şu anda ‘Çarkıfelek’ devam ediyor. Bu sene yoğun tempo da çalışacağım” dedi.

Türk Malı bitti mi?

Show TV ekranlarında yayınlandığı dönem kahkaha fırtınaları estiren dizi Türk Malı, yıllar sonra Star TV'nin yeni düzenlemesi ile ekranlarımıza geri döndü. Eski başarısını göstermesi beklenen dizi reytinglerde istediğini elde edemedi. Reytinglerin düşük olmasından dolayı dizi yaz sezonunda sezon finali yapma kararı aldı.  Peki Türk Malı bitecek mi? Türk Malı yayından kaldırıldı mı? Türk Malı yeni sezonda devam edecek mi? İşte yapım şirketinden gelen o açıklama...

Final yapmıyor!

Star Tv ekranlarında yeniden yayınlanmaya başlayan Türk Malı reytinglerin kurbanı mı oldu?Star TV'nin büyük yatırım yaptığı için imaj kaybına uğramamak adına sezon finali dediği aslında bunun final olduğu yorumlarına yapımcıdan açıklama geldi. Yapım şirketi ,“9 Temmuz Pazar akşamı ekrana gelecek 6’ncı bölümle sezon finali yapacağız. Eylülde kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi. 

Mehmet Ali Erbil, diziden ayrılma sinyali verdi: “Yazın reytingler ve reklam düştüğü için maliyeti karşılamayınca ve yaz sonu Şafak’la film çekeceğimiz için ara verdik. Ancak hem dizi, hem Çarkıfelek, yoruyor beni. O yüzden kanalla konuşup, affımı istedim, ama henüz vermediler.Bölüm başına 30-40 sayfadan fazla senaryo yazılmıyor bana. Şafak Sezer’de asıl yük. Ona her hafta 100 sayfa yazılıyor. O yüzden dizinin jeneriğinde onun adının önde yazılmasını istedim. Şafak, saygısından benim ismimin önde olmasında ısrar etti.”

22-07-2017
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar