Üç Kuruş dizisine yeni bir isim daha katıldı

Üç Kuruş dizisine yeni bir isim daha katıldı
Merakla beklenen yeni dizi Üç Kuruş'un ilk bölümü yayınlandı. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Nesrin Cavadzade'nin başrolde olduğu Üç Kuruş'a yeni bir isim daha katıldı.

Yeni sezonun en çok merak edilen yapımlarından biri Üç Kuruş'tu. Uraz Kaygılaroğlu'nun alışılmadık bir imajla yer aldığı Üç Kuruş Ay Yapım'ın en iddialı yapımı olmaya aday. Show Tv'de 1 Kasım Pazartesi akşamı yayına başlayan Üç Kuruş dizisinin bir yandan ekibine yeni isimler dahil edilmeye devam ediyor. Nesrin Cavadzade, Nursel Köse ve Aslıhan Malbora'nın kadın oyuncular olarak yer aldığı Üç Kuruş'a usta bir oyuncu daha katıldı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre Üç Kuruş'ta Nesrin Cavadzade'nin babası Nezih karakteri için Zafer  Algöz'le anlaşma sağlandı.

Üç Kuruş oyuncu kadrosunda kimler var?

Show Tv ekranından seyirciyle buluşan Üç Kuruş yeni bir mahalle dizisi olarak ekran macerasına başladı. Renkli karakterleri ve dekorlarıyla dikkat çeken Üç Kuruş güçlü bir oyuncu kadrsosuna sahip. Show Tv'de Çukur dizisinin yerini doldurmaya aday olan Üç Kuruş 1. Bölüm bu akşam yayınlandı. Merakla beklenen diziye Zafer Algöz de dahil oldu. Üç Kuruş oyuncu kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Nursel Köse, Aslıhan Malbora, Diren Polatoğulları, Ercan Kesal, Civan Canova, Melissa Yıldırımer, Süreyya Kilimci, Aytaç Işın, Ömer Civan Şit, Alişan Uğur, Tuğçe Yolcu gibi birçok isim yer alıyor.

Üç Kuruş konusu nedir?

Zafer Algöz'ün de dahil olduğu Üç Kuruş dizisi Roman Mahallesi Çıngıraklı'da yaşananları ekrana taşıyor. Farklı bir yapım olarak dikkat çeken Üç Kuruş'ta Uraz Kaygılaroğlu mahallenin koruyucusu Kartal karakterini canlandırıyor. Kartal'la Ekin Koç'un canlandırdığı Komiser Efe'nin karşı karşıya olduğu Üç Kuruş'ta renkli ve bir o kadar da belalı bir Roman mahallesi hikayesi ekrana taşınıyor. Damla Serim, Murat Uyurkulak, Eset Akçilad'ın yazdığı Üç Kuruş dizisi Sarıyer'de hazırlanan renkli bir mahalle platosunda çekiliyor. Hem kadın hem de erkek oyuncularının güçlü karakterleri canlandırdığı Üç Kuruş dizisi alışılmışın dışında bir yapım olarak ekran macerasına başladı. Show Tv'de Pazartesi akşamlarının reyting yarışına katılan Üç Kuruş'un seyirci belirleyecek.

01-11-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar