Ünlü Oyuncu Boran Kuzum’dan Saygı Dizisine Veda!

Ünlü Oyuncu Boran Kuzum’dan Saygı Dizisine Veda!
Bir İnternet dizisi olarak çekilen ve merakla beklenen Saygı Bir Ercüment Çözer Dizisi 27 Ekim’de yayında. Dizinin oyuncusu Boran Kuzum çekimlerden sonra bir veda mesajı yayınladı!

Televizyon dizi seyircileri için adeta bir efsane olan ve her zaman bahsi geçen ender dizilerden biri oldu Behsat Ç Bir Ankara Polisiyesi adlı dizi. Aslında reytingi de o kadar yüksek olmamasına rağmen dizi o kadar popüler oldu ki özellikle genç kitle arasında efsaneye dönmüş durumda. Komiser Behsat, Ercüment Çözer gibi karakterlerin kendilerine has bir dille ekrana geldikleri dizi özel bir yere sahip oldu hep ve bu özel karakterlerden biri olan Ercüment Çözer karakteri de özel oldu seyirci için. Aslında karakter kötü biriydi, psikopat, katil, kanun karşıtı biri. Ama kendine has üslubu ve adalet anlayışıyla seyirci tarafından çok sevildi. Bu sevgiden yola çıkan yapımcılarda Ercüment Çözer karakterinin ana karakter olduğu bir dizi yapmaya karar verdiler ve ortaya Saygı dizisi çıktı. İnternet yayın platformu Blu Tv’de seyirciyle buluşacak olan Saygı Bir Ercüment Çözer Filmi yakında yayın hayatına başlıyor. Çekimleri tamamlanan dizide rol alan başarılı oyuncu Boran Kuzum dizinin çekimlerinin ardından bir veda mesajı yayınladı. İşte o mesaj ve diziyle ilgili son gelişmeler.

Boran Kuzum’dan Veda!

İnternet yayın platformu Blu Tv’de seyirciyle buluşacak olan ve uzun süredir hazırlık ve çekim aşamaları süren Saygı Dizisinin çekimleri bitti. Seyirci tarafından merak ve heyecanla beklenen dizi büyk bir kitle tarafından bekleniyor. İnternet dizisi olmasına rağmen bu büyük bekleyiş yapımcı ve yayıncıda heyecan uyandırırken çekimlerin bitmesiyle birlikte dizide rol alan oyunculardan Boran Kuzum bir veda mesajı yayınladı. Kuzum sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında “Bu güzel ekiple, inanarak, severek, içimize sinen bir iş yapmanın gururuyla dün çekimlerimizi bitirdik. Hikayemizi sizlerle paylaşmak için sabırsızca bekliyoruz artık. 27 Ekim’de buluşmak üzere!” ifadelerini kullandı.

Saygı Dizisi Hakkında!

Behsat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı dizideki bir karakter olan Ercüment Çözer’in hikayesini anlatan Saygı Bir Ercüment Çözer filmi 27 Ekim’de Blu Tv’de ekranlara gelecek. Toplumdaki çürümenin sebebini gündelik saygısızlıklarda arayan Ercüment Çözer’in hikayesini anlatacak Saygı dizisi heyecanla bekleniyor. Dizide rol alan oyuncular geçtiğimiz günlerde Saygı Nedir’in cevaplarını vermişlerdi. İşte o cevaplardan bazıları.

Nejat İşler: İnsanın kendine olan saygısı önemli başkalarından ziyade…

Boran Kuzum: Saygı bir duygu değil genel bit tutum.

Miray Daner: Huzurlu bir dünyanın tek çaresi.

Rojda Demirer: Sağlıklı bir iletişimin temel unsuru.

 

19-10-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar