Ünlü Oyuncuya İspanya’dan reklam teklifi

Ünlü Oyuncuya İspanya’dan reklam teklifi
Kardeşlerim dizisinin başarılı ve genç oyuncusu Onur Seyit Yaran taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanıyor. Oyuncu şimdi de İspanya’dan reklam teklifi aldı.

Türk dizilerinin yurt dışına açılması ve bu dizilerin yayınlandıkları ülkelerde reyting rekorları kırmasıyla dizilerde yer alan oyuncular da oldukça popüler olmaya başladı. Son yıllarda artan yabancı ülkelerdeki Türk Dizi sayısına paralel olarak bu ülkelerde Türk oyuncularına yönelik hayranlık oldukça arttı. Pek çok oyuncuya yabancı ülkelerden ödüller gelirken zaman zamanda oyunculara dizi, film ve reklam teklifleri geliyor. Özellikle İtalya, İspanya ve Arap ülkeleri başta olmak üzere pek çok ülkeden reklam teklifi alan oyuncular bu yeni iş kapısını da değerlendirmeye başladılar. Son üç sezondur cumartesi akşamlarının çok seyredilen dizilerinden olan ve reytinglerde üst noktalarda bulunan Kardeşlerim dizisinin başarılı genç oyuncusu Onur Seyit Yaran’da dizinin yayınlandığı ve çok sevildiği İspanya’dan bir reklam teklifi aldı. Genç oyuncu gelen reklam teklifini değerlendirmek ve görüşmeleri sürdürmek için İspanya’ya gitti.

Otomotiv markasından reklam teklifi

Atv ekranlarında yayınlanan ve cumartesi akşamları seyirciyle buluşan reytingi yüksek dizilerden Kardeşlerim 3. Sezonuyla yine başarılı bir dönem geçiriyor. Dördüncü sezonunun da çekileceği haberleri gelen dizinin başarılı oyuncularından Onur Seyit Yaran dizideki performansıyla sadece seyircinin değil sektörde yer alan kişilerin ve hatta yabancı ülkedeki otoritelerin de dikkatini çekmeyi başardı. Genç oyuncu Onur Seyit Yaran dizinin yayınlandığı ülkelerden biri olan İspanya’dan yüksek bütçeli bir reklam teklifi aldı. Bir reklam teklifi alan ve özel olarak İspanya’ya davet edilen genç oyuncu Onur Seyit Yaran görüşmeler yapmak için İspanya’ya gitti. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Onur Seyit Yaran’a bir otomotiv markasından reklam teklifi geldi. Görüşmeler yapmak için İspanya’ya giden genç oyuncunun teklif üzerine görüşmeleri sürdürdüğü öğrenildi.

Onur Seyit Yaran Kimdir?

Halen Atv ekranlarında yayınlanan ve cumartesi akşamı ekrana gelen Kardeşlerim dizisinde Doruk karakterini canlandıran genç oyuncu Onur Seyit Yaran 13 Ocak 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından 2016 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında birinci seçilen Onur Seyit Yaran daha sonra manken ve model olarak çalışmaya başlamıştır. Aldığı oyunculuk eğitimlerinin ardından setlerde boy göstermeye başlayan Onur Seyit Yaran bugüne kadar Kalk Gidelim, Vuslat ve kardeşlerim dizisinde rol almıştır.

31-03-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar