Ünlü Rapçi Murda’nın Evlat Acısı

Ünlü Rapçi Murda’nın Evlat Acısı
Rap müziğinin önde gelen temsilcilerinden biri olan Rapçi Murda 12 gün önce dünyaya gelen bebeğini kaybetti. Ünlü rapçi kızının arkasından duygusal bir veda mesajı yayınladı.

Dünyada en büyük acılardan biri evlat acısıdır herhalde. Bunu da sadece yaşayanlar bilir. Magazin dünyası bugün böyle bir olayla karşılaştı ne yazık ki! Ünlü Rapçi Murda sosyal medya hesabından bir paylaşımda bunarak henüz dünyaya 12gün önce gelen bebeğini kaybettiğini duyurdu. Asıladı Önder Doğan olan ve özellikle genç neslin yakından tanıdığı ve sevdiği Rapçi Murda 12 gün önce dünyaya gelen bebeği Ayla’nın hayatını kaybettiğini duyurdu. Oldukça üzgün olduğu kelimelerinden anlaşılan ünlü müzisyenin duygusal paylaşımı herkesi derin bir üzüntüye iterken pek çok seveni ünlü isme başsağlığı mesajları yolladı.

12 Günlük Bebeğini Kaybetti

Asıl adı Önder Doğan olan ve Rapçi Murda adıyla bilinen ünlü müzisyen bugün hayatının en büyük acılarından birini yaşadı. Ünlü müzisyen 12 gün önce dünyaya gelen ve adının Ayla konduğu bebeğini kaybetti. Ünlü isim bu kaybın ardından sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu. Ünlü isim paylaşımında “nereden başlayıp ne diyeceğimi aslında bilmiyorum. Güzel kızım benim sen artık bizim koruyucu meleğimizsin. Sebebini ve anlamını bilmiyorum daha ama Allah’ımın demek ki sana ihtiyacı vardı ve seni yanına aldı. Üzgünüm kızım. Çok üzgünüm. Kalbim ve ruhum ağlıyor her gün. Son nefesini yanımızda verdin, huzur içinde gittin ve gidişinle benden de bi parça götürdün yanında. Benim için senden önceki hayatım vardı ve şimdi sensiz senden sonraki hayat başladı. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Hayat nasıl devam etmeli şimdi? Seni öptüm ve kokladım ama yetmedi kızım. Çok özlüyoruz seni. Şu an bundan öte kelime bulamıyorum. Her şey çok hızlı oldu ve bitti. Bildiğim tek şey sen her zaman benimlesin. Kalbimdesin. Aklımdasın. Ruhumdasın. Sen benim dünya güzeli melek kızımsın. Huzur içinde dinlen kızım” ifadelerini kullandı. Bizde ünlü ismin hayatını kayeden bebeğine Allah'tan rahmet babasına, annesine ve aienin tüm yakınları ve sevnlerine sabırlar diliyoruz.

Murda Kimdir?

Asıladı Önder Doğan olan Murda 30Ocak 1984 yılında Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Okul hayatını tamamladıktan sonra müzikle ilgilenmeye başlayan Önder Doğan ilk EP’sini2008 yılında çıkarmıştır. Daha sonra müzik çalışmalarını Türkiye’de sürdürmeye karar vermiştir.

04-05-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar