Ünlü Şarkıcı Ece Seçkin Evlendi

Ünlü Şarkıcı Ece Seçkin Evlendi
Ünlü şarkıcılardan Ece seçkin pandemi nedeniyle ertelemek zorunda kaldığı nikahını sonunda kıydı. Ünlü ismin düğününe pek çok ünlü isim katıldı.

Magazin dünyası bugün bir evlilik haberini sayfalarına taşıdı. Son dönemlerin sevilen ve ünlü şarkıcılarından Ece Seçkin ile birlikte olduğu Çağrı Terlemez pamdemi nedeniyle ertelemek zorunda kaldıkları düğünü sonunda yaptılar. Ünlü isim Ece Seçkin ile evleneceği kişi olan Çağrı Terlemez bugün Beykoz’da yapılan görkemli bir düğünle dünya evine girerek bundan sonrası için aynı yolda yürümeye ve hayatı paylaşmaya dair imzalarını attılar. İkilinin nikah şahitliğini ünlü isim Danla Biliç ve Derya Uluğ ile Esra Erol Özbir, Ozan Doğulu ve Alper Toyoğlu yaptı. Pek çok ünlü ismin katıldığı tören oldukça görkemli bir atmosferde geçerken çiftin de oldukça mutlu oldukları görüldü. Magazin basını ve sosyal medyada geniş şekilde yer alan haber çiftin yakınlarını ve sevenlerini mutlu etti.

İki Gelinlik Giydi

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin ile Çağrı Terlemez bugün hayatlarını birleştiren imzayı attılar. Beykoz’da gerçekleştirilen törene pek çok ünlü isim katıldı. Bunlar arasında Danla Biliç, Derya Uluğ, Esra Erol, Ozan Doğulu, Enis Arıkan, İrem Derici, Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı ve Merve Özbey özellikle dikkat çekti. Nikah töreninde iki farklı gelinlik giyen şarkıcı Ece Seçkin daha önce yaptığı bir açıklamada giydiği gelinlikleri hayranlarına hediye edeceğini açıklamıştı. Ece Seçkin düğün öncesinde yaptığı açıklamada “normal şartlarda kaosa ve kalabalığa alışığım. Çok rahat olurum diye düşünüyordum ama gerçekten bu heyecan hiçbir şeye benzemiyormuş. Çok mutluyum, hayatımın aşkıyla sonsuzluğa imza attık. Bu duyguyu yaşamak isteyen herkese kısmet olur inşallah” ifadelerini kullandı.

Ece Seçkin Kimdir?

Bugün Çağrı Terlemez ile dünya evine giren ünlü şarkıcı Ece Seçkin 12 Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerin ardından üniversite eğimini konservatuarda piyano bölümünde tamamlayan ünlü isim daha sonra mesleğe atılmıştır. Ünlü şarkıcı ilk albümünü ikinci üniversitesinde tanıştığı Ozan Doğulu’nun büyük katlılarıyla 2012 yılında çıkarmıştır. Ozan Doğulu ile birlikte pek çok sahne alan Ece Seçkin ayrıca bazı Single’lera imza atmıştır. Özellikle genç kitlenin çok sevdiği şarkıcı Ece Seçkin halen şarkıcılığa devam etmektedir.

 

17-09-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar