Usta Oyuncu Sinan Albayrak Sen Çal Kapımı Dizisinde

Usta Oyuncu Sinan Albayrak Sen Çal Kapımı Dizisinde
Fox Tv ekranlarında yayınlanan sen Çal Kapımı adlı diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Usta Oyuncu Sinan Albayrak dizide Kemal Özcan karakterine hayat verecek.

Fox Tv ekranlarında Cumartesi akşamları ekrana gelen ve yaz sezonunda başlayan romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı ekran yolculuğuna devam ediyor. Her ne kadar reytinglerinde büyük bir düşüş yaşasa da ve sık sık final yapacağı söylentileriyle karşılaşsa da dizi her cumartesi akşamı yeni bölümüyle ekranlarda oluyor. Özellikle sosyal medyada en çok konuşulan yapımlardan olan ve genç seyircinin ilgi ve tutkuyla takip ettiği dizilerden biri olan Sen Çal Kapımı yeni oyuncularla da kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Başrollerinde kerem Bürsin ve Hande Erçel’in rol aldığı sen Çal kapımı dizisine usta oyuncu Sinan Albayrak da dahil oldu. Seyirciyi heyecanlandıran bu transferle oyuncu Sinan Albayrak dizide Kemal Özcan karakterine hayat verecek.

Sinan Albayrak Sen Çal Kapımı Dizisinde!

MF Yapım tarafından Fox Tv için hazırlanan ve bu sezon yaz aylarında ekrana gelmeye başlayan romantik komedi dizisi Sen çal Kapımı yeni bir oyuncuyla kadrosunu güçlendirdi. Usta oyuncu Sinan Albayrak diziye Kemal Özcan karakteriyle dahil olurken final yapacağı söylentileri çıkan dizide bu transferle bu durumun yalan olduğu iddiaları ortaya atıldı. Her ne kadar reytinglerde büyük düşüş yaşasa da ve şu sıralar oldukça düşük bir reytingle yayınına devam etse de dizinin yabancı ülke satışları oldukça iyi durumda. Dizide başrol oynayan Kerem Bürsin ve Hande Erçel’de sosyal medyada en çok konuşulan dizi çifti olurken usta oyuncu Sinan Albayrak’ın diziye dahil olması da seyirciyi sevindirmiş durumda. Dizide Kemal Özcan karakterinin nasıl biri olacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Sinan Albayrak Kimdir?

Sen Çal kapımı dizisinde Kemal Özcan karakterine hayat verecek olan usta oyuncu Sinan Albayrak 27 Şubat 1973 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuğa merak salan Sinan Albayrak bugüne kadar pek çok yapımda rol almıştır. Usta oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazıları ise şunlardır.

·         Yunus emre – Aşkın sesi

·         Sultan’ın Sırrı

·         Kiralık Oda

·         Sis ve Gece

·         Çinliler Geliyor

·         Döngel Karhanesi

·         Kalk Gidelim

·         O Hayat Benim

·         Anneler ve Kızları

·         Sen de Gitme

·         Omuz Omuza

·         Kurtlar Vadisi

·         Yılan Hikayesi

·         Kara Melek

·         Ferhunde Hanımlar

08-03-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar