Üvey Anne Dizisinde sürpriz değişiklik

Üvey Anne Dizisinde sürpriz değişiklik
Yeni başlayan dizilerden biri olan ve pazartesi akşamları Atv ekranlarında seyirciyle buluşan Üvey Anne dizisinde beklenmeyen ve sürpriz bir değişiklik yaşandı.

Yaz aylarında seyirciyle buluşan ve kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Üvey Anne dizisi ekranların tek dram türündeki dizisi olarak dikkatleri çekiyor. Atv ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen ve eylül yayın döneminde de devam etmesi planlanan Üvey anne dizisinin başrolünde ünlü isimler Kutsi ve Hazal Filiz Küçükköse başrolü paylaşıyor. ONN Medya tarafından hazırlanan ve henüz ekranlara yeni gelmeye başlayan Üvey Anne dizisinde beklenmeyen bir değişiklik yaşandı. ONN Medya tarafından hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda yer alan ve dizinin ilk hazırlığından itibaren büyük çaba harcayan Yasemin Türkmenli ile yollar ayrıldı. Atv ekranlarında yayınlanan dizinin Yasemin Türkmenli’den boşalan yönetmen koltuğuna ise Güzide Balcı getirildi.

Yönetmen değişikliği yaşandı

ONN Medya tarafından hazırlanan ve Atv ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelmeye başlayan yeni dizilerden Üvey Anne’de beklenmeyen ve sürpriz olarak değerlendirilen bir değişiklik yaşandı. Dizinin kurulum aşamasından itibaren kadroda yer alan yönetmen Yasemin Türkmenli ile yollar ayrıldı ve dizinin yönetmen koltuğu Güzide Balcı’ya emanet edildi. Bu değişikliğin sebebi bilinmezken ONN Medya dizide başka değişikliklere gitmedi. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizinin reytingleri istenilen seviyeye gelemedi ve bu durum hem yapımcı şirketi ve hem de kanalı endişeye sürükledi. Atv’nin büyük önem verdiği dizi pazartesi akşamları ekrana geliyor. Büyük bir emek ve yoğun mesai ile ekranlara gelen Üvey Anne için hem Atv ve hem de ONN Medya büyük beklenti içinde. Dizinin yeni yayın döneminde de ekrana gelmesi bekleniyor.

Üvey Anne kadrosu

Atv ekranlarında henüz yeni başlayan dizilerden biri olan ve pazartesi akşamları ekrana gelen Üvey Anne dizisinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Hülya Vural ve Yasemin Kırbaş tarafından kaleme alınan Üvey Anne, eşini kanserden kaybeden 3 çocuklu Faruk’un ve hayatına girip evinin kanımı olan Serap’ın ve çevresindekilerin hikayesini anlatıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda, Kutsi, Hazal Filiz Küçükköse, Aslı Tandoğan, Ezgi Şenler, Ayşegül Günay ve Hakan Eratik gibi ünlü isimleri kadrosunda buluşturuyor. Dizi Atv ekranlarında pazartesi akşamları ekrana geliyor.

02-07-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler