Üvey Anne dizisinin başrol oyuncusu belli oldu

Üvey Anne dizisinin başrol oyuncusu belli oldu
Yaz sezonunda Atv yayınlanacak olan Üvey Anne dizisinin cast ve hazırlık çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. ONN Medya imzalı dizinin başrol oyuncusu belli oldu.

Yaz sezonunun başlamasına kısa bir süre kala televizyon kanalları yeni dizilerin cast çalışmalarına hız veriyor. Sezona iddialı yapımlarla hazırlanan Atv’nin yeni dizisi “Üvey Anne”nin ilk başrol oyuncusu belli oldu. ONN Medya imzalı dizinin teknik ekibi ve başrol karakteri Faruk merak ediliyor. Üvey Anne dizisiyle ilgili gelişmeler haberimizde. Şimdi detaylar

Üvey Anne dizisinin başrol oyuncusu belli oldu

Yaz sezonunda Atv yayınlanacak olan Üvey Anne dizisinin cast ve hazırlık çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Yapımcılığını H. Hakan Eren’in üstlendiği ONN Medya imzalı ‘Üvey Anne’ dizisinin başrol oyuncusu belli oldu. Senaryosunu Yasemin Kırbaş’ın kaleme aldığı, gerçek bir hikâyeden esinlenilen dizinin başrol oyuncusu şarkıcı ve oyuncu Kutsi, karizmatik adsam Faruk karakterine hayat verecek. Yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli’nin oturduğu dizinin müzikleri ise Eser Taşkıran’a ait.

Zeki, güçlü ve karizmatik bir adam: Faruk

Yaz dizilerinin değişmez adresi Muğla’da çekimleri başlayacak olan Üvey Anne dizisi alışılagelmiş yaz dizilerinin aksine dramatik tasarımı ile bir babanın çocuklarına olan bağlılığı anlatıyor. İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Faruk; karısı ve çocuklarına çok düşkündür. Babasından devraldığı seramik fabrikasını yurt dışına taşıyarak iş dünyasında kendini ispatlayan Faruk, üniversitede okurken âşık olduğu Efsun ile evlenebilmek için annesi Sabahat Hanım ile ilişkisini keser. Doğrularının peşinde koşan Faruk; elde edilmesi kolay olmayan, sevdiğindeyse ölümüne seven birisidir. Doktorların “çok az zamanı var” dediği Efsun’un iki yıl daha yaşamasını sağlayan Faruk, onun ölümüyle yıkılsa da çabuk toparlar. Faruk’un hayat planında başka bir kadın aklından geçmese de asistanı Serap’ın ilgisine kayıtsız kalamaz ve üç çocuğuna iyi bir anne olacağını düşünerek Serap’a gönül kapılarını açar. Ancak genç kadının çok iyi gizlemeyi başardığı hasedini geç fark etmesi hayatının hatası olur. Çocuklarına yardım etmek için sözde çırpınan Serap, sonunda planını devreye sokar ve Faruk ile evlenir. Efsun’un yakın arkadaşı İpek’in kendisine olan duygularını geç fark eden Faruk, kendini suçlu hissetse de artık çok geçtir. İpek’in onurunu kırmamak için çaba harcayan Faruk bu üçgende çok yorulacaktır.

05-05-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar