Uykusuzlar Kulübü Konukları Kim?

Uykusuzlar Kulübü Konukları Kim?
Tv 100'ün başarılı programlarından Okan Bayülgen'in hazırlayıp sunduğu Uykusuzlar Kulübü konukları kim? Okan Bayülgen Bu hafta yine birbirinden ünlü konukları ağırlayacak!

Tv 100’ün en iddialı yapımları arasında yer alan ve ünlü televizyoncu ve şovmen Okan Bayülgen’in hazırlatıp sunduğu Uykusuzlar Kulübü her Cumartesi gecesi saat 23.00’da Tv 100’de izleyicisi ile buluşuyor. Yılların televizyoncusu ve absürd ve cesaret gerektiren içerikli şov programları denince akla ilk ve tek gelen isim olan Okan Bayülgen’le konuklarının stüdyoda keyifli zaman geçirdikleri ya da ilginç ve merak uyandırıcı konuları ele aldıkları, eğlendikleri ama illaki sohbet ettikleri program Uykusuzlar Kulübü bu hafta da yine uykusuz kalınarak izlenecek. Okan Bayülgen ve Uykusuzlar kulübü konuklarıyla keyifli bir gece geçirmek isteyenler ve uykusuzluğu dert etmeyenler için geliyor. Okan Bayülgen’le Uykusuzlar Kulübü’nün bu haftaki konukları ise seyircinin yakından tanıdığı isimlerden oluşuyor. İşte haberin detayları!

Uykusuzlar Kulübü İle Bir Gece Geçirmek!

Tv 100 ekranlarında yayınlanan ve Okan Bayülgen tarafından hazırlanıp sunulan ve seyircinin heyecanla ve uykusuz kalarak takip ettiği Uykusuzlar Kulübü her hafta en çok seyredilen programlar arasında yer alıyor. Yılların sunucusu ve onlarca şov programına imza atan ve hal ve tavırlarıyla seyirciyi ve zaman zaman da konuklarını kızdıran Okan Bayülgen 22 Şubat Cumartesi akşamı saat 23.00’da ekrana gelecek programında birbirinden ünlü isimleri ağırlıyor. Programa şarkıcı Defne Samyeli, Salih Bademci, Seda Akgül, Şenay Lambaoğlu, Faruk Sorak, İpek Sorak ve Türkü konuk olarak katılıyor. Birbirinden farklı bu konuklarla keyifli bir gecenin işaretlerini veren Uykusuzlar Kulübü seyircisini sabaha kadar kendine bağlamayı ve uykusuz bir gece geçirmeyi vaat ediyor.

Okan Bayülgen!

Okan Bayülgen denince akla, şov, sözünü esirgemeyen, iyi konuşan, konuklarını zorlayan, seyirciyi rahatsız eden ama kendini seyrettiren biri akla geliyor. Bayülgen’in bu güne kadar hazırladığı ve sunduğu tüm programlarda yukarıda sayılanlar eksiksiz yaşanmıştır ve şu anki programında da yaşlanıyor. Ancak bu Bayülgen’in doyurucu ve tatmin edici bir program sunmasına mani olmuyor. Üstelik konu ve konuk fark etmeden amacına odaklanan ve konuyu hakkıyla işleyen bir sunucu profili seyirci karşısına çıkıyor. Belki de onu bu yüzden seviyor seyirci. Bu yüzden de yaptığı her program ses getiriyor. 22 Şubat gecesi Saat 23.00’de Uykusuzlar Kulübünü kaçırmayın.

21-02-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar