Vermem Seni Ellere Dizisinin Çekimleri Başladı

Vermem Seni Ellere Dizisinin Çekimleri Başladı
Atv ekranlarında yayınlanacak ve yaz sezonunda ekrana gelecek romantik komedi türündeki dizi Vermem Seni Ellere ekimlerine başladı.

Bu sezon yaz dizilerine ağırlık veren ve bu dizilerden büyük beklenti içinde olan kanallardan Atv ekranlarında iki güçlü yaz dizisi ekrana gelecek. Üvey Anne ve Vermem Seni Ellere dizleri için hazırlıklarını tamamlayan yapım şirketleri çekimlere başladı. AKN Film tarafından hazırlanan ve Karadeniz’in güzel ili Ordu ve çevresinde çekilecek ekranların yeni Karadeniz konseptli dizisi Vermem Seni Ellere bugün itibariyle sete çıkarak çekimlere başladı. Yabancı bir dizi olan Forever More adlı yapımdan uyarlanan dizinin başrolünde Emre Bey ve Buse Meral yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Ali Balcı’nın yer aldığı dizinin senaryosunu ise Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer ve Samed Aslan kaleme alıyor. Dizinin çekimleri devam ederken ilk bölümün haziran ayı sonlarında ekrana gelmesi bekleniyor.

Vermem Seni Ellere Start Verdi

AKN Film tarafından hazırlanan ve yabancı bir diziden Karadeniz yöresine uyarlanan Vermem Seni Ellere adlı dizinin çekimleri Ordu’da başladı. Bütün hazırlıklarını yapan ve castını tamamlayan dizi geçtiğimiz günlerde ekip olarak Ordu’ya gitmiş ve burada mekanlarda incelemelerde bulunmuşlardı. Yapılan hazırlıkların tamamlanması ve senaryonun son halin onaylanmasıyla dizi çekimlerine başladı. Ordu’da çekimlerine star veren dizinin oyuncularının oldukça heyecanlı oldukları gözlenirken kanal Vermem Seni Ellere adlı diziden oldukça umutlu. Çok yakında tanıtımlarının ekrana gelmesi beklenen dizinin en geç haziran ayı sonunda seyirciyle buluşması bekleniyor.

Vermem Seni Ellere Oyuncuları

Bu yaz Atv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan romantik komedi türündeki yeni dizi Vermem Seni Ellere Ordu’da çekimlere başladı. Karadenizli Zeliş’le kendi düğününden kaçan ve aşka inanmayan Mehmet’in hikayesinin anlatıldığı dizide Mehmet Zeliş’in de yaşadığı köye gelir ve burada macera yaşamak isterken bir felakete yol açar. Bu sırada Aşçılık bölümü mezunu olan Zeliş’le karşılaşan Mehmet ve Zeliş’in keyifli hikayesi başlar. Dizinin oyuncu kadrosunda

-          Emre Bey

-          Buse Meral

-          Fatih Al

-          Filiz Ahmet

-          Cihat Tamer

-          Bülent Alkış

-          Goncagül Sunar

-          Bahtiyar Engin

-          Burak Can

-          Sina Özer

-          Esin Gündoğdu

-          Duygu Kum ve

-          Berk Artıran yer alıyor.

20-05-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar