Vermem Seni Ellere’nin okuma provası gerçekleşti

Vermem Seni Ellere’nin okuma provası gerçekleşti
Emre Bey, Fatih Al ve Buse Meral'in başrollerini paylaştığı Vermem Seni Ellere dizinin çekimleri için Ordu’ya gitmeye hazırlanan oyuncular okuma provasında bir araya geldi.

Yaz dizisi olarak Atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Vermem Seni Ellere’nin okuma provası gerçekleşti. Emre Bey, Buse Meral ve Fatih Al'ın başrollerini paylaştığı komedi dizisi Vermem Seni Ellere’nin okuma provası sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Yaz sezonunda ekrana gelecek olan AKN Film imzalı dizinin oyuncu kadrosu ve çekim mekanları merak konusu oldu. Vermem Seni Ellere uyarlama mı? Cast çalışmaları devam eden diziyle ilgili gelişmeler haberimizde. Şimdi detaylar

Vermem Seni Ellere’nin okuma provası gerçekleşti

Yapımcılığını Akın Topuz'un üstlendiği Vermem Seni Ellere dizisi yurtdışında izlenme rekorları kıran Forever More’un uyarlaması olarak Atv'de yayınlanacak. Cast çalışmaları tamamlanan dizide Emre Bey, Fatih Al ve Buse Meral başrolleri paylaşıyor. Dizinin çekimleri için Ordu’ya gitmeye hazırlanan oyuncular, çekimler öncesi okuma provasında bir araya geldi.

Vermem Seni Ellere dizisinin hikayesi nedir?

Genç yönetmenlerden Ali Balcı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu Vermem Seni Ellere dizisi dağların, derelerin, yaylaların özgür kızı Zeliş’le her türlü maceranın ve aksiyonun tutkunu Mehmet’in tevafuk sonucu kesişen hayatını anlatıyor. 

Kadroda usta oyuncular yer alıyor

AKN Film imzalı dizinin yapımcılığını Akın Topuz üstleniyor. Yurtdışında izlenme rekorları kıran Forever More’un uyarlaması olarak Atv'de yayınlanacak olan diziyi Gülbike Sonay Üte kaleme alıyor. Romantik komedi türündeki Vermem Seni Ellere ilginç hikayesiyle haziran ayı sonunda yayına girecek. Kadrosuna son olarak Goncagül Sunar ve Bülent Alkış'ın dahil olduğu dizinin başrollerini Buse Meral, Emre Bey ve Fatih Al paylaşıyor. Dağların özgür kızı Zeliş ile maceraperest Mehmet'in hikayesini anlatan dizide ayrıca Cihat Tamer, Filiz Ahmet, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum, Berk Artıran gibi başarılı oyuncular da yer alıyor. 

Dizi Ordu’da Çekilecek

Aşka inanmayan İstanbullu Mehmet ile Karadenizli Zeliş’in bir kaza sonrası başlayan sıra dışı hikayesini anlatan Karadeniz dizisi Vermem Seni Ellere doğası ve görünümüyle şirin beldemiz Ordu'da çekiliyor. Tevafuk ile başlayan bir ilişkinin büyük bir aşka dönmesinin hikayesini ele alan Vermem Seni Ellere dizisi Ordu ilinde ve çevresinde çekilecek. 

12-05-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar