Ya Çok Seversen Ne Zaman Ekrana Gelecek?

Ya Çok Seversen Ne Zaman Ekrana Gelecek?
Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve Ay Yapım tarafından hazırlanan yeni yazlık dizi Ya Çok Seversen’in yayın günü belli oldu.

Televizyon ekranlarında yaz dizileri şu sıralar seyirciyle buluştu ve seyirciler takip edecekleri dizileri belirlemeye başladı. Pek çok kanalda birbirinden iddialı yeni yazlık diziler yayına girerken bu dizilere yenileri de eklenmeye devam ediyor. Yeni başlayan dizilerin kıyasıya bir reyting yarışına girdiği bu günlerde Kanal D ekranlarında yeni bir yazlık dizi daha ekrana gelmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncu Kerem Bürsin’in başrolünde yer aldığı Ya Çok Seversen’in merakla beklenen yayın günü belli oldu. Kanal D ekranlarının yeni iddialı dizi olacak olan ve kanalın büyük beklenti içinde olduğu dizinin reyting durumuna göre eylül yayın döneminde de devam etmesi bekleniyor. Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bürsin’in başrolünde yer aldığı dizinin yayın tarihi olarak 6 Temmuz Perşembe akşamı belirlendi.

Ya Çok Seversen Perşembeleri Ekranda Olacak

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve yakında seyirciyle buluşacak olan yeni yazlık dizi Ya Çok Seversen pek çok dizinin gerisinde kalarak yayın hayatına geç başlıyor. Yazlık dizilerin kıran kırana bir reyting yarışına girdiği bu günlerde Kanal D ekranlarında yayınlanacak ve Kerem Bürsin ile Hafsanur Sancaktutan’ın partner olarak ekrana geleceği Ya Çok Seversen adlı dizinin yayın tarihi belli oldu. Özellikle Kerem Bürsin hayranlarının merakla beklediği romantik komedi türünde ele alınan dizinin yayın tarihi yayıncı kanal, Kanal D tarafından 6 Temmuz Perşembe olarak belirlendi. Böylece seyircinin heyecanla beklediği dizinin yayın günü perşembe akşamları olmuş oldu.

Ya Çok Seversen Oyuncuları Kimler?

Kanal D ekranlarında 6 Temmuz Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan yeni yazlık dizi Ya Çok Seversen dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Babasının ölümü üzerine uzun yıllardır yaşadığı yurtdışından dönmek zorunda kalan Ateş’in ve çevresinde yer alanların hikayesinin anlatıldığı dizide yer alan oyuncular arasında

-          Kerem Bürsin

-          Hafsanur Sancaktutan

-          Hatice Aslan

-          Şerif Erol

-          Cemre Ebüzziya

-          Nazmi Kırık

-          Aziz Caner İnan

-          Mine Kılıç

-          Oğulcan Arman Uslu

-          Durukan Çelikkaya ve

-          Adin Külçe yer alıyor. Ya Çok Seversen ilk bölümüyle 6 Temmuz Perşembe Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak.

02-07-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar