Yalı Çapkın Dizisine 2 Flaş Oyuncu Daha Dahil Oldu

Yalı Çapkın Dizisine 2 Flaş Oyuncu Daha Dahil Oldu
Star Tv ekranlarında eylül yayın döneminde seyirciyle buluşacak Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosuna usta oyuncu şerif Sezer de katıldı.

Yeni yayın dönemi için televizyon kanalları ve yapım şirketleri çalışmalarını hızlandırdı. Yeni yayın döneminin başlamasına yaklaşık 1 ay kala tüm setler yoğun bir şekilde ya çekime başladı ya da çekim için yoğun bir mesai harcıyor. Yeni yayın döneminin iddialı yapımlarından biri olan ve Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Yalı çapkını dizisi de çekime başlayan dizilerden oldu. OGM Pictures tarafından hazırlanan dizi eylül yayın döneminin en çok merak edilen yapımlarının başında geliyor. Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’i bir araya getiren ve Çetin Tekindor’un da kadroda olduğu iddialı dizi Yalı Çapkını’na iki flaş transfer daha yapıldı. Çekimleri başlayan ve Eylül yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan Yalı Çapkını’nın birbirinden başarılı kadrosuna ünlü oyuncu Şerif sezer ve Gözde Kansu katıldı. İki ünlü ismin katılımıyla Yalı Çapkını’nın da kadrosu tamamlanmış oldu.

Kadro Tamamlandı

OGM Pictures tarafından hazırlanan ve Star Tv’nin eylül yayın dönemindeki en iddialı dizilerinden biri olacak olan Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizinin kadrosuna son olarak usta oyuncu Şerif Sezer ve başarılı oyuncu Gözde Kansu dahil oldu. Oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Emre Altuğ, Gülçin Santırcıoğlu, Beril Pozam, Hülya Duyar, Cansu Fırıncı, Doğukan Polat, Yiğit Tuncay, Öznur serçeler, Buçe Buse Kahraman, Şerif Sezer ve Gözde Kansu’nun yer aldığı dizinin çekimleri şu sıralar Gaziantep’te devam ediyor.

Hattuç Karakterine Hayat Verecek

OGM Pictures tarafından hazırlanan ve çekimleri Gaziantep’te başlayan iddialı dizi Yalı Çapkını dizisinin kadrosuna katılan başarılı oyuncu Şerif Sezer dizide Seyran’ın halası Hatice’ye hayat verecek. Gaziantep yöresinde Hatice ismine Hattuç denildiği için usta oyuncunun dizide bu isimle anılacağı öğrenildi. Bugüne kadar pek çok üst düzey dizi ve sinema filminde yer alan Şerif Sezer’in dizide nasıl bir karaktere hayat vereceği merakla bekleniyor. Yalı çapkını dizisinin yönetmen koltuğunda ise Burcu Alptekin oturuyor. Dizinin Gaziantep’te süren çekimlerinin ardından çekimlere İstanbul’da devam edeceği ve dizinin eylül ayının ikinci haftasında seyirciyle buluşacağı öğrenildi.

08-08-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar